Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha belédköt két...

Mit csinálsz ha belédköt két cigány? Ott ahol laksz.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy lassan kezdek félni kimenni a buszmegállóba , mert van amikor cigányok vannak csak kint.Most költöztek be a faluba.Alacsonyabbak nálam és nem tudom miért verik olyan nagyra magukat(nem nagydarab kigyurt cigányok),bár van egy haverjuk aki magasabb és erősebb alkatú de őt ritkán látom.Eddig nem érdekeltek nagyon.De ismerem a cigányokat, ha ketten vannak akkor már kötekednek.Belém még nem kötöttek.Mit csináljak ha mégis?És ha nekem jönnek?Visszaüssek?Én sem vagyok nagy darab 175 cm.

Tudják hogy hol lakom. 16/f


2011. dec. 12. 20:54
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
ajánlatos gázspray-t beszerezni, bár az gond, ha tudják, hol laksz. sajnos a megoldás inkább háttérbe húzódni.
2011. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik kérdéshez is írtam ebben a témában de most ide is. Tanulj valami olyan technikát, amivel jól meglepheted őket, ha fizikailag akarnának bántalmazni, olyat ami nem okoz komoly sérülést de azt se tudják a kis fingok hogy hol vannak. Ha véletlenül megsebesíted őket, jönnek a haverjaik, az apjuk-anyjuk-nagymamájuk, ombucman, aztán rád ugranak és a húst is lerágják rólad. Nem érdemes kockáztatni, még... okosnak kell lenni. Addig is kitartás!
2011. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 dirtboy ***** válasza:
75%
ne gáz spray-t hanem gáz-riasztó pisztolyt mert az sokkal hatásosabb mint egy spray.
2011. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
hát elfutok (megpróbálok)
2011. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

de ha megütnek visszaütök...

gondolom ezzel mindenki egyet ért.

2011. dec. 12. 21:34
 6/60 anonim ***** válasza:
53%
Eleve a magabiztos kiállás már 70%-ban csökkenti az esélyét, hogy beléd kössenek. Nagyrészt önbizalom kérdése az egész. Persze azért jó, ha van mögötte tudás is, ha mégis gáz lenne...
2011. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
83%
A cigányok alapvetően könnyen dőlnek, és ha ninsc náluk fegyver, akkor viszonylag könnyű ellenfelek. De! Öten vannak, b.szki! Akármilyen kemény vagy, öt embert nem tudsz elintézni. HA belédkötnek fuss, ha visszaütsz, akkor meg agyonvernek. Magabiztos kiállással, és dumával kerüld el a verekedést.
2011. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
Ha van kulcsod, vagy valami kemény tárgy nálad, amit az öklödbe szoríthasz, és két ujjad között kidughatsz ( a legalkalamasabb a kulcs) na azzal b*ssz oda nekik.
2011. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
87%

Jah,kiállás sokat számít.Szal ne úgy menj a buszmegállóba,h zsebre dugod a kezed,görnyedt vagy,a lehető legjobban behúzod füledet-farkadat,hanem kihúzod magad,vállat hátra,mellet ki,a szemed pedig párhuzamos a talajjal.És ne vedd észre őket.Ha odajönnek hozzád,beszólnak,akk szólj vissza ojanokat,h "Vagy elkussoltok,vagy földugom a te (rámutatsz) fejedet a te (szintén rámutatsz) seggedbe.Aztán sírhatsz itt nekem,h jaj a feje a seggedben van,de akkor már qrvára rábastál mert engem kicseszettül az sem érdekel majd,h a kis köchög megfulladt az ánuszodban,neked meg gátszakadásod van és szétrepedt a végbeled és ömlik a sar a vesédre.Aztán hívhatod a ki-bebasott ombucmant meg a roma népközösséget a réti niggger haverjaiddal együtt,de mocskosul nem fog érdekelni,mert lemészárolom mind1iket egytől egyig.Az ombucmanosokkal kezdem,aztána többi czigány.Elsőnek a 12 apád,másodiknak a 4 anyád,végül a 32 tesód a többi Kolompár,Kalányos,Lakatos,Bogdán,Orsós haveroddal 1ütt.De qrvára halál komolyan mondom,h nemlesz temetésetek,mert egyikőtöket sem fogják tudni azonosítani a korboncnokok,mert felismerhetetlenségig összeverlek,megszurkállak és megégetem mindannyiótokat.Felfogtad te büdös czigány?Vagy inkább mondjam úgy,h c-típusú állampolgár?De nem vagy az.Anyád annyit köjkedzett,h nem is vagy anyakönyvezve.Visszahajítalak indiába és beledózeroltatom a szájbabasott kis czigány országod a széjjelcsezsett indiai óceánba,aztán hívhatod a segggberakott ENSZ-et,h védjen meg,de kibasottul nem fog,mert már ők is unják,h állandóan az ilyen életképtelen lusta csótányokat kell pátyolgatnia.Ti söpredékek,az állam vérszívói.Segélyen éltek,nem dolgoztok,tanulni sem tanulltok,és még van pofád nekem beugatni?Kevés vagy te ahoz.Úgyh most higgadj le,gondolkodj el,lépj hátra 2 lépést,és (szó szerint) BASD ARCON MAGAD!De azelőtt csináld,mielőtt én teszem,de azt sanszos h nem éled túl.Gyökér kisköchög (lába elé köpsz)."


Szal amit én mondani szoktam,az a Jeet Kune Do-Kali/Eskrima késharc kombo.De jó még (ha jól oktatják) a Krav Maga,a Defendo,Wing Chun/Tzun Kung Fu,stb.....Mivel faluban laksz,nem valószínű,h vannak ilyen edzéslehetőségeid,de ha van bármi küzdősport/harcművészeti edzés ott,ahol vagy,arra feltétlen menj el.Nem bunyózz,ha nem kell bunyóznod,kés előle meg fuss el.Vagy rendőrségen kérhetsz távoltartási végzést,ha bántanak.

2011. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

ha ott állnak a megállóban,akkor odasétálsz és ezt mondod-

szevasztok!tudnátok adni egy szál cigit?-aztán eldumálgattok.

nyitsz,kimutatod,hogy nem félsz,nem undorodsz,de ha bunyózni kell,akkor sem szarod össze magad.

a lényeg,hogy ne sodródj.irányítsd a beszélgetést és a szitut,persze ha van rá lehetőséged.

ha neked akarnak menni,akkor próbálj elfutni,ha nem megy,akkor a folyton a zsebedben tartott csavarhúzót belevágod a kezébe,combjába,seg-gébe.

de mivel tudják hol laksz,jobban jársz ha futsz,vagy tisztán levered.

2011. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!