Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Czanik Balázs capoeirája...

Czanik Balázs capoeirája mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Fogyásra alkalmas?Kb mennyi időn belül lesz látható eredmény?
2011. dec. 13. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ahogy a videókból elnéztem, amit a csávó csinál, annak köze nincs a capoeirához, legfeljebb ez csak annak a meggyalázása. De végül is mozgás, tehát gondolom fogyni fogsz tőle, de harci értéket ne várj...


Csak viszonyításképpen EZ az igazi capoeira:

http://www.youtube.com/watch?v=ehEGzO-ECMM

2011. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én csináltam, nekem bevált. Első válaszolónak üzenném, hogy ő nem capoerázik, hanem capoeira aerobikozik, és a 2 nem ugyanaz. Ez valóban nem küzdősport, nem is az a célja, hogy verekedni tudjunk, hanem hogy mozogjunk, fogyjunk. Aki a küzdősportot akarja megtanulni, az valóban ne balázs dvd-jére mozogjon, hanem menjen el egy tanfolyamra.
2012. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1. A harcművészet nem tanfolyam, hanem egy életmód.

2. Capoeira aerobic? Én ugyan nem capozom, de még én se tudtam volna ennél jobban meggyalázni a brazil kultúrát. Dehát a pénz nagy úr mint tudjuk...

2012. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én sem capozom,de arra szerintem tökéletes, hogy ha valaki mozogni akar, izmosodni,ill. fogyni, és nem a hagyományos aerobicra akar ugrabugrálni. Ez nem meggyalázás. Az lenne a meggyalázás, ha azt mondaná, hogy na gyerekek ez capoeira, és közben valóban semmi köze hozzá...ő is elmondja a videón, hogy ez nem a harcművészet, hanem abból ellesett néhány mozdulatot, és ezt ötvözi az aerobikkal.
2012. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor is gusztustalan, amit művel...
2012. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
gusztustalannak nem nevezném akkor sem...
2012. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hatásos. 2 hete csinálom, és már látszik. Én szeretem a stílusát is, nem olyan nyávogós, mint némelyik női edző.
2013. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!