Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A táplálékkiegészítőkre rá...

A táplálékkiegészítőkre rá tud szokni a test? Mi várható utána?

Figyelt kérdés

A diétából és sportból álló fogyókúrám (8-10 kg-tól szeretnék megszabadulni, ill. feszesedni-formásodni) mellett szeretnék zsírégetőket, fehérjeport venni. A kérdésem az lenne, hogy ha "leállok" ezekkel, mert elértem a kívánt alakot, akkor a megtartás menni fog-e ezek nélkül a szerek nélkül, vagy hozzászokik a szervezetem és nem lesz tartós az eredmény ha nem szedem őket tovább?


Kicsit kusza a kérdésem, de remélem értitek. 2-3 havi táp.kiegészítőre szeretnék beruházni, de egész évben nem szeretnék élni velük, csak hogy megőrizzem az eredményt (sport és tudatos táplálkozás természetesen maradna).


21L, 165cm/60kg


2011. dec. 14. 11:43
 1/10 dirtboy ***** válasza:

persze hozzá szokik a szervezet a proteinhez,KAPJÁL MÁR A FEJEDHEZ HOGY MIRŐL BESZÉLSZ.


az hogy meg marad e a 10kiló mínusz az meg a kajádon áll,ha beszaladsz a mekibe akkor tuti hogy nem marad meg a súlyod.

2011. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

ja és ne zsírégetőzz hanem szálkásító diéta és aerob mozgást végezz.

zsírégető kapszula/tabletta/folyadék csak a mesékben/állom világban van a valóságban/tv shopokban van a zsírégetőt a valóságban disznó perszelőnek hívják.

2011. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fromjezus ***** válasza:
A sulyzos edzes bizonyitottan tobb kaloriat eget mint az aerob!
2011. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

Fromjezus,miez az új baromság?


hol olvastál ilyet?

linkeld már be,kíváncsi vagyok rá.

2011. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fromjezus ***** válasza:

Ugy fogalmaztam hogy a kerdezo is ertse!

Neked azt irom hogy anaerob! Igy mar erthetobb?

2011. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dirtboy ***** válasza:
akkor inkább azt írd hogy intervallum edzés,de ha azt írod hogy súlyzós akkor gondolom a kérdező is mint én a testépítés,erőemelésre fog gondolni.
2011. dec. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"...ezek nélkül a szerek nélkül..."

Ezek nem szerek, ez KAJA!

2011. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fromjezus ***** válasza:

Persze mert ha azt irom, hogy intervallum edzes, abbol a kerdezo ra fog jonni, mit kellene csinalni?

Kapj mar az agyadhoz,(hogy tegewd idezzelek) az itt kerdezok 90%-anak foglama sincs meg az alapokrol sem, te meg leugatod oket egybol, nem hogy segitenel, Gratulalok!

2011. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:

rossz kor írtam neki az volt a baj,kaja időben írtam aztán egy kicsit feszült voltam,néha kiveri az ilyen hülye kérdés a biztosítékot nálam is,de ízért leírtam neki hogy szálkásító diéta és aerob.

az elmúlt fél évben mióta itt vagyok az oldalon már több mint 2000kérdésre válaszoltam,volt amelyikre csak én egyedül 43 választ adtam.

néha én is besokalltok a sok hülyeségtől.

az meg hogy nem érti az intervallum edzés fogalmát csak annyit kell csinálnia hogy beírja a google-be vagy nem így írod le hogy intervallum hanem te magad saját szavaiddal megfogalmazva leírod.

de mindegy hagyjuk is a dolgot,te is válaszol a kérdésekre én is válaszolok ennyi.

2011. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szervezeted nem tud "rászokni". Viszont ha a tápkiegek segítségével fedezed a napi tápanyagszükségleted, aztán leállsz velük és ugyanannyit eszel, mint addig, akkor természetes hogy leépülsz, mert már nincs meg a kellő mennyiségű tápanyag.


Na, magyarul ha "leállsz", többet kell enned.

2011. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!