Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x kondizok és 2x futok....

Heti 3x kondizok és 2x futok. Érdemes szedni vmilyen fehérjét esetleg mást? 16F

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani valami jó minőségi fehérjét mert nem nagyon ismerem a márkákat, illetve fehérjén kivól érdemes-e mást szedni rendszeres edzés mellet hogy gyorsabban fejlődjek pl kreatin
2011. dec. 14. 17:39
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

edzés után tejsavó mehet plusz dextróz és vitamint feltétlen vegyél.

hogy ezen kívül mehet ne e más is azt ennyi infóból amit megadtál nem tudom.

2011. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen infó kéne még??? mond meg leírom.
2011. dec. 14. 18:48
 3/11 dirtboy ***** válasza:

mióta edzel?

mennyi a testsúlyod?

hány g protein és hány g ch-t viszel be napi szinten?

2011. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
4 hónapja és most szeretném komolyabban el kezdeni. 173cm vagyok és 63kg nos az étrendem nincs meg tervezve de arra figyelek hogy sok fehérjét és vitamint egyek( általába csirkemell,rizs zabpehely) és azt szeretném kérdezni hogy süzkségem van e tömegnövelőre vagy ez igy jó.
2011. dec. 14. 19:12
 5/11 dirtboy ***** válasza:

a kajádat tedd rendbe,tömegnövelőt is az étrendhez kell megválasztani ha venni akarsz.

ha nincs étrend honnan tudod hogy milyen arányú és milyen ch tartalmú tömegnövelő kéne?

2011. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben és tudsz valamilyen oldalt ahol összetudom rakni illetve mennyi lenne az ajánlot g protein és g ch bevitel?? illetve a magaságomhoz képest szükségebb van tömegnövelőre? ja és nem tudom hogy fontos e de nem akkarok "nagy darab állat lenni" hanem inkább szálkásabb
2011. dec. 14. 19:24
 7/11 A kérdező kommentje:
És amugy mennyire számit 1 profin összeállitot étrend?? nem akarok profi testépitő lenni csak szeretném ha meglátszana rajtam.
2011. dec. 14. 19:33
 8/11 dirtboy ***** válasza:

itt vannak komplett étrendek: [link]


min.2g/tskg protein

kb.5g/tskg ch /egyén függő,ha zsírosodsz csökkented ha nem fejlődsz növeled/

rostok

vitaminok

telítetlen zsírsav

ezek kellenek


/illetve a magasságomhoz képest szükségem van tömegnövelőre?/

a magasságnak semmi köze hozzá


/ja és nem tudom hogy fontos e de nem akarok "nagy darab állat lenni" hanem inkább szálkásabb/

ahhoz hogy szálkásan jól nézz ki és ne legyél giliszta előbb izom tömeget kell építened ahhoz pedig ez kell.


/mennyire számít 1 profin összeállított étrend?/

azt szokták mondani hogy 70% kaja, 30% edzés

remélem ez elég válasz volt a kérdésre

2011. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm igy értetem a tömegnövelőt hogy a mondjuk 2m vagyok akkor a 60 kg nagyon sovány lennék akkor mindenképen kéne
2011. dec. 14. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tömeget növelsz , ne fuss , felesleges , a heti 3 edzés nagyon f*sza , remélem minden edzés után van 1 pihenő nap.

Mivel kezdő vagy , felesleges a kreatin , majd 1-2 év múlva amikor megállsz a növésben akkor szedhetsz kreatint , addig felesleges.

Az legfontosabb étrend kiegészítők a vitamin( mega daily one, ezt nem árt ca-mgvel és C vitaminnal kiegészíteni ) és a fehérje por ( vagy tömegnövelő ) , mivel te tömeget növelsz mehet a tömegnövelő(brutal , volumass stb.) , vagy szőlő cukor (dextróz) + tejsavó fehérje( mondjuk 100% whey professional) , ez persze csak edzés után , ( lefekvés előtt nem árt egy casein fehérje , ha érdekel miért kérdezz is linkelem az oldalt ) , persze lehet szedni BCAA-t ,glutamint ,és egyébb étrend kiegészítőt ( ha van egy kis feles zsetonod én mindenképpen a BCAA-t ajánlom ) , és persze A KAJA , gondosan össze állított étrend napi 7-10 étkezés, azt hiszem ennyi röviden a tömegnövelés ( nagyon röviden :)))

2011. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!