Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esélyes, hogy hamisítvány az...

Balazs00xx kérdése:

Esélyes, hogy hamisítvány az a Danabol?

Figyelt kérdés

[link]


zöld dana ?!? Roidshop.eu Viktortól..


Valószínűsíthetően Kamu?


2011. dec. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, valódi. Szerintem ne használj danabolt, mert gyakorlatilag csak megköti a vizet attól nősz, ha leállsz meg visszaesel.
2011. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod, Mit ajánlanál te?
2011. dec. 16. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
hát inkább több kaját, de semmi anabolikus szteroidot sem
2011. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez eredeti szer, DE van ez a hülye felfogás h danabol kell egyből(régen a naposim volt helyette, de talán még azt sem hamisították ennyire mint ezt a tabit).

Kezdőknek lightosabb szerek kellenek, én most nem ajánlani akarok semmit sem, de ez egy nagyon nagy androgén és anabolikus hatással rendelkező szer, igazából vannak oylan szerek amiknek ésszerű felhasználás esetén megkéne ezt előzni és mire a danabol fogyasztásához eljutsz már legalább elkéne h teljen egy év is mire kiprobáltad azokat a szereket amik még nem fejtenek ki ekkora intenzív hatást és mellékahatást sem.

Ezt anabolikával együtt kéne szedni (boldenon, deca, winstrol)h még jobb izomnövelő hatása előjöjjön és ne kelljen akkora dózist szedni mint magában és így kevesebb az esély szervi károsodásra!!!

Fontold meg amit írtam....

2011. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!