Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szteroidok magyarországon...

A szteroidok magyarországon illegálisnak számitanak nem? Pl danabol és Lásd

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 24. 18:42
 1/4 dirtboy ***** válasza:

igen,illegális

az oldalra nem tudok mit mondani

2011. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mark86


HÁHHÁÁÁ!!! Ez k.vajó oldal...pfff....... :DDDD

Komoly.....

2011. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:

illegális.persze kb a magyar rendőrség lesz*rja,nem foglalkozik vele.ja de azért megbüntettek mert a saját házam előtt parkoltam ma reggel...(mert egy tapló a garázsbejáróm elé állt és nem tudtam beparkolni,nem néztem de remélem őtis megb*szták)

Az ilyen oldalakról rendelhető cuccok 70%a semmilyen hatóanyagot nem tartalmaz,átverés.a maradék 30% ba benne van h kapsz valamit ami működik,de azsem pakisztánból meg tájföldről érkezik hanem egy bács-kiskun megyei UG pajtából kb.szóval teljesen lutri h mit veszel.

2011. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem értek a szteroidokhoz, mert szemétségnek tartom az egészet, hiszen lusta sz@rházik szedik a sok szart míg mások keményen edzenek stb stb. ... De úgy tudom, hogy minden szteroid kúra után kéne szedni valamit a tesztoszteron szint visszaállítására. Tény este már nem olvasok túl figyelmesen, de nem nagyon találtam erre vonatkozó információkat, viszont korrektül leírják a mellékhatásokat. Utóbbi miatt csodálom, hogy van akkora barom aki megveszi egy ilyen oldalról...
2011. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!