Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnék e látható eredményt...

Tudnék e látható eredményt elérni mondjuk szilveszterig?

Figyelt kérdés
Fekvőtámaszt, húzodszkodást , tolódszkodást illetve felülést csinálnék. Sikerülhet e valamit elérni? :D
2011. dec. 16. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

mark86


igen,látszik minimálisan.

2011. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

15 nap alatt aligha,talán te látsz majd valami icuri picuri változást de más biztos hogy nem fog észre venni semmit rajtad semmit.

egyébként mi lesz szilveszterkor hogy akkora kell a változás?

2011. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi nem lesz csak kitűztem egy időpontot és az pont jónal látszott :D hát a minimális változás is valami végülis ;D
2011. dec. 16. 21:42
 4/9 dirtboy ***** válasza:

na ja csak étrend legyen,tudod ha már csinálsz valami akkor csináld jól

sok sikert

2011. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
persze, jövő szilveszterig
2011. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen igazad van :) köszi amúgy ;D
2011. dec. 16. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Én már azon is ledöbbentem hogy mostanság minden 5. kérdés az hogy "hogyan gyúrhatnám ki magam nyárra", de ez a szilveszteres határidő viszi a pálmát!:D

Nade a kérdésedre válaszolva: tényleg nagyon minimálisan látszódna meg, de leginkább sehogy sem. Azt ajánlom, ha elakarod kezdeni ezt a sportot, vedd komolyan az egészet. Ezt vagy komolyan csinálod, vagy sehogy.

Pl. 2012 januárjában elkezdesz tudatosan kajálni, edzeni, pihenni, megfelelő táplálékkiegészítőket fogyasztani, és az első évben ugrásszerű fejlődést fogsz tapasztalni magadon. Sok sikert!

2011. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi...januárjától*
2011. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7: hát jah, olyan, mint az 5 éves ovisok, minden akar és azonnal. :D (én is ilyen vagyok) :)


Kérdező, Neked pedig jó edzést!

2011. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!