Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor látok már végre eredmény...

Mikor látok már végre eredményt a konditerem használata által?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak fél éve járok, és pont akkora súlyokkal eddzek, amekkorát épphogy elbírok. Látom másokon, hogy szakad róluk a víz, meg üvöltenek sokszor... Én meg folyamatosan ásítozok, a szenvedés jele egyáltalán nem látszik... Még semmilyen eredményt nem tapasztaltam...
2011. okt. 15. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, akkor bizony valami gond van az edzéseddel, ha meg sem izzadsz.

Másrészt, étrended miből áll?

2011. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

nem elég intenzív az edzésed,és nem adsz bele mindet.

egyébként is, mi az hogy meg sem izzadtál?

már a bemelegítésnél meg kéne izzadnod kicsit,mert a bemelegítésnek kis izzadással kell járnia.

vegyél vissza a súlyból mert a sok súllyal és kevés ismétléssel nem lehet olyan gyorsan fejlődni.

arra az ismétlésszámra kell rátalálni ami neked a legjobban beválik.


másik,a kajád rendben van?

2011. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapos elhatározás kell ahhoz, hogy valaki testépítésbe kezdjen. Szükség van egy jó edzéstervre, amit magadnak kell összeállítanod szerintem, mert csak te magad tudod hogy azok a terhek amikkel nap mint nap összefutsz, hol fárasztanak téged a legjobban és arra kellene építened. Ha az iskolatáska a hátadon, a sepregetés, vagy a hajolás, vagy hegymenet felfelé az utcán. Apróbb dolgok, de sokat számítanak. Amelyik testtájad a leggyengébb, azt kell edzeni és ez alapján is kell már a bemelegítést is megszervezni. Én is így kezdtem el, nem kell nekem mások által összeállított edzésterv, sem útmutatás és nincsenek frusztrációim amiatt sem, ha más nagyobb nálam, mert tudom hogy megdolgoztam érte és jól nézek ki. Úgyhogy hajrá és csak magaddal törődj, ne figyelj másra mert a látszat csalhat ;)
2011. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát...köszönöm a válaszokat... Szerintem pont jó, ahogy az edző a tervet összeállította, pont akkora súlyokkal dolgozom, amiket el is bírok, és általában 3*10/15 az ismétlésszám.

Általában este felé eddzek, utána szoktam enni, de nem nagyon figyelek, hogy mit.

Gondoltam, hogy nekiállok valami kiegészítőt fogyasztani, de nem tudom, lehet-e, amíg kis súlyokkal dolgozom...

2011. okt. 16. 18:36
 5/7 dirtboy ***** válasza:

hát akkor meg is van hogy mi a baj.

A KAJA

nem is bírod így kihozni magadból a maximumot meg nem is fogsz így fejlődni.

az izomépítés nem az edzőteremben kezdődik meg nem is a táplálék kiegészítőknél hanem a konyhában.

nem tudom miféle edződ van hogy ezt még nem mondta el neked.

2011. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Tulajdonképpen féléve edzel a legalapvetőbb ismeretek nélkül, egy hanyag edzővel. Ezen sürgősen változtass. Olvass minél többet a testépítésről, főleg a kajálásról, és vágj neki újra, komolyan -ha eredményt akarsz.
2011. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

30% AZ EDZÉS

70% MIT ESZEL

2020. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!