Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Krav-Magáról...

Mi a véleményed a Krav-Magáról, érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő múlva lesz annyi eredménye, hogy az utcán vészhelyzetben tudjam használni ? 19 éves diák vagyok. Előtte nem tanultam semmilyen küzdősportot. Meg szeretnék tanulni valamilyen önvédelmi technikát, hogy ha netán belém kötnének az utcán és ha már nincs más megoldás akkor meg tudjam védeni magam.


A városban az elmúlt időszakban volt pár ember akik belékötöttek emberekbe és verték meg őket. Ez ellen szeretnék tenni valamit, hogy ne csak bambán álljak ott.


2011. dec. 16. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nah,megint itt a homár gyerek.Aszed utcán elfog érni vmit azzal,ha csipkelődik mint az óvodások csip-csip-csóka közben?Mi a bajod?Fékezd magad."Többi stílust le lehet húzni a WC-n" ez olyan szánalmas és égő,amikor lerí rólad h balfas vagy de te csak lököd itt a szarságaidat ki-bebasott bu.zi kung fu-ról.Te életképtelen abortuszhulladék.

egyébként meg a Krav Maga nem rossz,csak elég sanszons,h M.O. szar edzést fogsz találni.De még a szar edzés is jobb anná,ha nincs sehol se edzés.Lásd:rák kung fu.

2011. dec. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Aczél nekem ennyit sikerült megtudnom tőle:

"A rák kung-fuhoz rendkívül erős és feledzett ujjai kellenek! Ütéseken és ízületmanipulációs feszítő technikákon alapul. Idegpontokat és vitálpontokat támad főként!


ÉLJEN A RÁK KUNG-FU!!!!!! A többi stílus az gagyi!!!!!!"

2011. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem hosszabban irt. majd ha könyvet irok biztos hogy bele veszem a "Rák stilust" :D
2011. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!