Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ízületfájás, mivel tudnám...

Ízületfájás, mivel tudnám kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Ha mellezek, az utána való napokban olyan érzésem van, mintha húznák a kezemet, szinte érzem, hogy nyúlnak az ízületek. A bal vállam ropog is, de nem fáj. Csak ilyen furcsa érzés végig a felkarjaimban. Tudom, hogy például vállazásnál (oldalemelés) sem szabad teljesen kinyújtani a karokat, pont ennek elkerülése végett, de fekvésnyomásnál mit variáljak?
2011. dec. 17. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
táplálkozásod milyen, mennyire van kiegészitve izületeket tápláló tápanyagokkal?
2011. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából még elég kezdő vagyok, nyáron nem volt ilyen probléma, aztán kis szünet, most hogy haladnék a súllyal jött elő ez a dolog. Nem szedek még semmit.
2011. dec. 17. 16:38
 3/6 dirtboy ***** válasza:
100%

akkor állj ár a tömegnövelő étkezésre,igyál sok vizet 20kg/1liter,edzés előtt alapos bemelegítés és máris kezdhetsz szedni ízületvédőt ha már most is bajod van.

vitaminokra figyelj az fontos azt is szerezz be minél hamarabb.

a súlyokkal pedig ésszel.

2011. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a helyedbe végeznék saját súlyos edzést, az megerősíti az izületeket, az inakat, átmasszírozza az izmaidat, nem kell izület erősítőre költeni! 2-3 hónapja edzettem és elég szar volt a vállam, még megágyazni sem tudtam úgy, hogy ne fájjon. most edzek 10 hónapja, minden testrészre egy saját testsúlyos gyakorlat, már semmim sem fáj, a bal vállam kattan csak egy helyen. csak egy tipp :)
2011. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Remek ötlet köszi.


Egyébként nem is annyira váll, hanem inkább a tricepsz környékén érzem a fájdalmat.


Annak van jelentősége hogy milyen szélesen fogom a rudat fekvenyomásnál? Illetve, hogy mennyire nyomom ki a rudat? Fekvenyomás alatt egyébként nem érzek fájdalmat, viszont egyes tricepsz gyakorlatoknál igencsak érzem és akárhogy igyekszem nem bírom kiküszöbölni.

2011. dec. 18. 17:45
 6/6 dirtboy ***** válasza:
igen, a fogás széllesség és az hogy mennyire nyújtod ki a karod befolyásolja a tricepsz munkáját a nyomásoknál.
2011. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!