Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni edzeni...

Szeretnék elkezdeni edzeni súlyzókkal, egyelőre csak otthon. Viszont nagyon nem vagyok húsos, a halon kívül minden húst csak kényszerből ennék, mivel lehetne pótolni a napi fehérje szükségletemet, vannak ilyen szerek?

Figyelt kérdés
Alacsony, vékony fiú vagyok és 22 éves.
2011. dec. 18. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
de rossz neked, én imádom :D amúgy persze, tejsavó izolátum/koncentrátum/keverék, vagy vannak még a tömegnövelők edzés utánra, ezekben ch is van.
2011. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ma 23:19


Hát igen, ha azt nézem, hogy a családban mindenki nagy húsevő. Én vagyok a fekete bárány. :D


Sajnos ez van, de akkor megoldható a pótlása, azért igyekszem normális húst is begyömöszölni, de mint írtam a halon kívül nem szeretek mást húst.

2011. dec. 18. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:
oké, hát sok sikert akkor :) arra azért figyelj, hogy a napi fehérjebeviteled max. 50%-át tegyék ki a turmixok, mert a szervezeted alapból a szilárd kajára van beállítva.
2011. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemár öreg. legalább a pipihusira szokj rá (nem a lányokra értem). :D a haltól énis majdnem behánytam a múltkor, de nincs mese meg kell enni.
2011. dec. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja már vágom, hogy csíped a halat.bocsi. nagyon helyes.
2011. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 23:44


mondom megpróbálom begyömöszölni, de vicces, mert tényleg van ismerősöm, aki a halat nem bírja, én viszont imádom a halat :D

2011. dec. 18. 23:56
 7/7 Zakathol ***** válasza:

A hallal egy a szerencséd, tökéj zsírforrás is egyben :)


Az étrendkiegészítőkkel kapcsolatban pedig igen, vannak olyan vélemények, hogy nem szabad túlzásba vinni, mert az emésztőrendszered nem erre van kitalálva, viszont olvastam én már olyan véleményeket is ami alapján édesmindegy, hogy folyékony vagy szilárd táplálékot viszel be. Hiszen a szilárd kaját is a gyomrod először szétbontja apró darabokra és csak úgy engedi tovább a belekbe felszívódni. A turmixokkal bevitt fehérjét szimplán gyorsabban emészted meg.


Egyéni toleranciában nyilván mindenkinél van eltérés, van akit a nagyobb mennyiség megfsat, az nyilván csökkentse az adagot, de amíg nem jelez az emésztésed addig nincsen gond.


Az viszont tény, hogy pszichológiailag nem szabad függővé tenned magad a turmixoktól. Én legfőképpen ebben látom a hátrányát ezeknek a kiegészítőknek. Így is mindenki varázsszerként gondol ezekre a cuccokra... :D

2011. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!