Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kéne egy olcsó de mégis...

Kéne egy olcsó de mégis hatásos fehérje (tömegre), és egy kreatin mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
attackról vélemény? van vmi káros mellékhatása?ha abbahagyom a szedését nagyobb vissza esés vagy ilyesmi?
2011. dec. 15. 19:53
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

neked semmi nem kell,ha nem vagy tisztában vele hogy mi az a táplálékkiegészítő és hogy hogy működik akkor mire való akkor kár megvenni.

a kérdésedből gondolom hogy étrended sincs.

2011. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Ne törődj az ilyen kretén válaszolókkal. Én nem foglalkozom ilyenekkel, de annyira idegesítőek az ilyen hülye majmok, mint dirtboy, vagy ki ez a gyökér.
2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:
100%

hát akkor te miért nem válaszoltál a kérdésére?

mondjad neki hogy szedje a kreatint mikor még étrendje sincs,valószínű hogy sokra fogja vinni vele,na meg a napi 20g protein is csodát fog tenni.

egyébként meg a régi válaszolókhoz képest én igencsak kedves vagyok.

2011. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Olcsó tömegre sajnos nincs, Labrada Pro v60 ez kéne neked.


Attackot nem ajánlom, mert könnyű túladagolni és akkor szétcseszi a májad és fel is vizesedsz tőle, olcsó sz@rt nem éri meg venni ebből se, inkább tablettásat, azoknak nincs mellékhatása pl. a Weider Krea-Genic nagyon jó.

2011. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mark86


fehérje(tömegre):csirkehús (30deka)

fehérje+kreatin(tömegre): marhahús (30deka)

edzés után meg tejsavó koncentrátum+dextróz (30/50gramm)

ha kevesebbet eszel vagy edzel,visszaesel.

2011. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mark86


Mondjuk nem tudom,mi a f@szom ez a kreatinmánia kezdőknél,vitamint a p1csa se kérdezi.

2011. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mivel vitaminom van ezért nem kérdeztem,tömegnövelőm is de váltani szeretnék

valamint étrendem is.de nincs arra pénzem hogy megvegyem a szar terméket aztán meg nem használ semmit(fölöslegesen dobtam ki a pénzt) ezért tettem fel ezt a kérdést. nem vettem külön még fehérjétse és kreatint sem ezért kérdezek: ahol utánnuk olvasok mindenhol más választ kapok

2011. dec. 15. 21:33
 8/12 A kérdező kommentje:
3 havonta tudok 1 tömegnövelőt venni dob rajtam pár kg-ot és azt megis tudom tartani
2011. dec. 15. 21:35
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. dec. 15. 21:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Labrada Pro v60 ez a cucc k...va jó és hol tudok ilyet beszerezni?
2011. dec. 15. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!