Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megcsinálni a...

Hogyan tudnám megcsinálni a normális fekvőtámaszt?

Figyelt kérdés
Csak a női verzió megy, de szeretném megcsinálni a normális változatot is, hogyan edzek rá. Láttam, hogy nem izompacsirták is meg tudják csinálni, ha nem akarom, hogy vastagodjon a karom akkor is meg lehet csinálni ezek szerint?
2011. dec. 20. 16:28
 1/6 dirtboy ***** válasza:
persze hogy meg,ha már a nőit lazán nyomod akkor utána kezdheted a simát is.
2011. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik a "női" változat. Próbáld folyamatosan nehezíteni, az általános változathoz egyáltalán nincs szükség nagy izmokra. Sőt, úgy mondanám, hogy aki egyetlen fekvőt sem tud csinálni, az meglehetősen gyenge kondiban van. Legalább is férfiakat tekintve.
2011. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég rossz kondiban lehetsz, ha nem tudsz megcsinálni egyet sem, már bocs. De szerintem neked is megy egy pár, ha minden nap megcsinálsz annyit, amennyit egyfolytában bírsz (megállás nélkül), akkor 1-2 hét alatt meg fogod tudni növelni az ismétlésszámot (tapasztalat).
2011. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, tudom, hogy karra muszáj edzeni többet, eddig inkább alsótestet formáltam, de úgy érzem itt az ideje, hogy felsőtestet se hagyjam ki. Mivel a női fekvőtámasz már megy, de azt már gyengének találom, ezért szeretnék átváltani férfi fekvőtámaszra, mert azért az több izmot mozgat meg. :) Egyébként lány vagyok, bár nem hiszem, hogy ez itt nagyon számítana.
2011. dec. 20. 18:00
 5/6 dirtboy ***** válasza:

Kolompár úr,ilyen egy női fekvőtámasz :)

/forrás: .Aczél./


http://www.youtube.com/watch?v=aCNYNgW6l8w

2011. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát Kolompár úr most sokkal műveltebb lett. :D Az biztos, hogy a csaj nagyon profi! :)
2011. dec. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!