Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki, ha megizzadok?

Ciki, ha megizzadok?

Figyelt kérdés
Barátaimmal készülünk elmenni egy szórakozó helyre, és én egy dögös ujjatlan polóra gondoltam. de ha meleg van/ nagy a pára tartalom, és sokatmozgok ( nagyon szeretek táncolni) akkor, mint a legtöbb ember megizzadok. hogy ez mennyire gáz egy ilyen helyen véleményetek szerint? természetesen lenne nálam dezodor mindig, hogy véletlenül se legyek büdös! de hogy valami ötlet van-e erre?
2011. dec. 20. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
ha ekizel és izzadsz,mint a ló,akkor alap,hogy legyen nálad 1-2 váltó póló.
2011. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mire felszívod az útszakaszt már sztem nem fog érdekelni ez téged h izzadsz e vagy nem!!!!

egy menő pesti helyen dolgoztam és amiket ott láttam , jöttek a menő manó maffijjjja jancsik és szívtak párat táncikáltak aztán folyt róluk a víz volt amelyiknek a taknya nyála összefolyt úgy indultak el utána kocsival még le is fotóztuk h ilyen állapotban vezetni????????

rendőrők meg sehol!!!!!!!!!!

2011. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
maffia*
2011. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már ujjatlan pólóban menj egy szórakozóhelyre. Max. nyáron egy szabadtéri helyre, de oda is egy normális felső vagy ing a megfelelő.
2011. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Más kérdés, hogy be sem engednek úgy nyáron se.

Egy valamirevaló helyre nem lehet bemenni fiúknak rövidnadrágban sem, akármennyire meleg is van. És természetesen ujjatlanban sem.

Jó, nyilván ebben a hidegben nem ujjatlanban jelennél meg a bejáratnál, de tuti rádszólna a biztonsági ember, hogy így ne legyél.

2011. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy, igen, ciki, ha izzadságfoltos a pólód.
2011. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a dezodor a ciki...
2011. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ahol meg face kontroll van, trikóban nem mész be...
2011. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a fas.zom .o.O simán bemehetsz egy dögös ujjatlanba talán egy kis hintőporral lehetne segíteni
2011. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ahol én portázok, oda nem...
2011. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!