Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ciki, hogy nem tudok fekvőtáma...

Ciki, hogy nem tudok fekvőtámaszt csinálni?

Figyelt kérdés

Felmértek minket a suliba és csak a hibátlan gyakorlatot lehetett számolni és nekem egy se lett.

De viszont a többiek számolták a hibásakat is. Szóval így nagyon ciki a 0 fekvőtámasz?

14/L


2011. nov. 4. 22:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Lánynak? Lánynak az a természetes hogy nem tud fekvőtámaszt csinálni. Én sem tudok és szerintem 1000 csajból jó ha kettő tud, mondjuk az aki sportol. Amúgy gyakorolhatod otthon, ha ennyire zavar. Ha fiú lennél, na az ciki lenne.
2011. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
KÖszi!
2011. nov. 4. 23:09
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

"Lánynak? Lánynak az a természetes hogy nem tud fekvőtámaszt csinálni. Én sem tudok és szerintem 1000 csajból jó ha kettő tud, mondjuk az aki sportol."


?


1 db-ot? 1 db-ot se bírsz megcsinálni? és 1000 csajból 2 sportol? és miért természetes ha valaki egy puhány lusta dög?

2011. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta, egyszerűen csak ez nem megy.

Napi 4 km gyaloglás minimum.

Plusz kutyával játszok,

korizok,

barátokkal sétálok,

egyéb...

Egy valamit nem tudok, attól még nem fekszem egész nap a tv elött.

2011. nov. 4. 23:13
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy lusta dög, de a karod ettől még nem lesz izmosabb. Ha neked ez a fekvőtámasz fontos, akkor gyakorolj, csinálj fekvőt lerakott térddel stb, de szerintem a legtöbb embert hidegen hagyja hogy te mennyit tudsz csinálni.
2011. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az ilyen válaszolók kíméljenek.

Az oldal azért van, hogy kérdezünk.

2011. nov. 4. 23:26
 7/23 anonim válasza:
Én se tudok fekvőzni, nyugi. Soha senki nem szólt még be ezért, a tesitanár se, meg amugy se foglalkoznék vele. Másból jó vagyok, pl. izmos a hasam, biztos nálad is így van. Egyáltalán nem ciki szerintem :)
2011. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
89%
Ha lány vagy nem gond :) Én csak 45 -t tudok :/ 15/F xD
2011. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Igen, ciki.

Nekem anno a suliban a legcsontibb meg antitornász osztálytársnőm is lenyomott min. 5-öt.

(Ne haragudj, ha nem azt mondom, amit hallani akarsz, de így gondolom.)

2011. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam, hogy zavar az a válasz, hogy igen ciki..
2011. nov. 5. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!