Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szedhetek kreatint?

Szedhetek kreatint?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és elkezdtem gyúrni, viszont kajával nem tudok beszedni minden szugséges vitamint. Kokszolni meg ilyen vegyszerezett felfújó baromságokat nem akarok szedni. Anyámnak lovése sincs mi az a kreatin és nem hiszi el nekem hogy nem koksz.Segítenétek légyszi?
2011. dec. 21. 15:19
 1/10 dirtboy ***** válasza:
100%

ha a kajád nincs rendben akkor kreatin kilőve.

a kreatin a kőműves de hiába a kőműves ha nem viszed neki a téglát amiből építsen.

2011. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
s kreatin egy állati fehérje, ezt mondd el édesanyádnak.
2011. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérdező!!

15 évesen kellene egy kevés időt edzened kb fél évet v inkább egy bő évet javasolnék h megerősödjön a vázizomzat, az inak a szalagok és az izületek.

kb 3 edzésprogramot tudnál végigcsinálni ha egy edzéstervre kb számolsz 3 hónapot, utána 1-2 hét pihi és egy másik edzésterv megint, a kaját faaszán belőnni mellé, és így is sokat lehet fejlődni!!!

ráérsz utána is kreatint szedni ha már van alap nálad!!!!

Jah és egy edzői tanács!!!!

mivel a kreatin az izmokba vonz vizet és tápanyagot, minnél nagyobb sovány izomtömeggel kezded el a kreatin kúrát annál nagyobb növekedésre számolhatsz jah és legelső kipróbálásnál hat szinte a legjobban én tuti várnék még vele 18 éves korodig!!!!

2011. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de van benne vmi mesterséges sz.r amitől vmi bajom lesz vagy nem?!
2011. dec. 21. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
? egy fehérjében? nincs.
2011. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi nincs benne a kreatin nem valami csodaszer, jól mondják, állati eredetű anyag, köze nincs a kokszhoz, és ilyesmikhez. Tényleg kéne rendes kaja, anélkül a kreatin sem ér semmit, vagy inkább egy nagyobb vitamincsomag, szerintem még az is megfelelne.
2011. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

"A kreatin a szervezet össz-víztartalmának csökkenését okozhatja, mely súlyos kiszáradáshoz vezethet, izomgörcs, hányinger, hányás alakulhat ki, hosszú távon károsíthatja a vesét, rohamkeltő hatása is lehet." forrás: webbeteg.hu


Ha ezek ellenére szedni akarod, akkor szedjed nyugodtan!

2011. dec. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

/A kreatin a szervezet össz-víztartalmának csökkenését okozhatja, mely súlyos kiszáradáshoz vezethet,/


hogy csökkenne már az össz. víztartalom,

ha a sejten belüli víztartalom növekszik akkor a sejten kívül is, ugyanis ezek arányban vannak ha a fene fenét eszik is.

2011. dec. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
neem, ezt biztos olyan gyökereknek írták, akik nem isznak pedig egyelőre a csapból is tiszta víz folyik. tudod, gondolni kell a hülyékre is. én odaírnám a kreatinhoz azt is, hogy ha kúra közben hasba szúrom, akkor az is felborítja a vízháztartását.
2011. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez egy vizesítő szer de viszont tápszer kategória ezért elvileg semmi mellékhatása...nah most gyakorlatban elmondom mi a mellékhatása, ha fokozottan reagálsz a vízvisszatartásra ami nem hormonális jellegű(szteroid által kiváltott ösztogén mellékhatásra gondoltam itt)

egészségügyi alkalmazott vagyok szóval ezt tanultam amit most írni fogok.

Ahogy elkezd vizet vissza tartani a testben az erekben lévő vérmenyiség is megfog nőni, ami a vérnyomás emelkedését fogja eredményezni, ezzel párhuzamosan nő a pulzusfrekvencia, és magasabb vérnyomásnál a szívritmuszavar előfordulási esélye is...

a fokozott vízvisszatartás miatt előfordulhat enyhe veseszúrás is, aki kifejezetten reagál a vizesedésre annál vese károsodás is felléphet(picit elszíneződik a vizelet)sötétebb lesz..

ezen kivül semmi mellékhatás talán a súlynövekedés még de ez inkább aki szedi azoknál inkább pozitivumként van jelen...

egy valamit írnék azoknak akik ezt majd olvassák...

a vizesedés ha szer nélkül fordul elő komoly betegség a(vese elégtelenség kezdődő v végső jele)elég komoly gyógyszerekkel szokták kezelni h a fölös víz kimenjen az emberből, nos aki kreatint szed az pont ezt éri el h víz legyen rajta..

és a végére okulásképp nem egy ilyen ember volt a belgyógyászaton már h fokozottan reagált a kreatin vízesítő hatására és a sok vizet kellett róla eltávolítani:(

2011. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!