Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik azok a szteroidok?

Mik azok a szteroidok?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem oldalakat linkelni vagy megválaszolni, hogy mi az a szteroid? mit csinál? mi az előnye/hátránya? hogy érdemes használni, kúraszerűen vagy folyamatosan? mennyire igaz, hogyha rendeltetésszerűen használjuk is összeeshetünk tőle, ha abbahagyjuk? Esetleg ha abba akarjuk hagyni, hogy kell ezt tenni? Szinten tartás mennyire szükséges? milyen szteroidok vannak? mi a különbség köztük? mért mondják annyira, hogy rossz/káros? sok ismerősöm van aki szteroidozott/zik és egyáltalán nem tűnnek betegnek vagy összesettnek. Egyszóval mi a helyes használata? stb
2011. dec. 21. 19:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem egyéni vélemények érdekelnek és nem az, hogy most jöjjenek a kommentek, hogy ne szedd mert rossz, szar stb... választ a kérdésre pls! köszönöm
2011. dec. 21. 19:14
 2/14 TOMAtm ***** válasza:

[link]

túl sokat kérdezel.van rengeteg szteroidos fórum,kb napi 2-3 órás olvasgatással 3 hónap alatt már lehet fogalmad a dolgokról.vagy marad a hűbelebalázs módszer meg a kétségbeesés utána.

2011. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a hűbelebalázs módszer elkerülése végett érdekel ez a sok dolog
2011. dec. 21. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:

ezek azok a szerek amik szedését és szúrását jobb ha elkerülöd életed végéig!!!

nem fiataloknak és alkalmi hobbi gyúrósoknak valók és szakértelem nélkül meg se próbáld mert nagy az esély a belgyógyászati beutalóra v kezelésre mint ahogy sokan megjárták már!!!!

2011. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
mint mondtam, nem a véleményedre vagyok kíváncsi... mindezzel tisztába vagyok
2011. dec. 21. 20:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan gyógyszerészeti találmányok, amik valamilyen betegségek pl izomsorvadás kezelésére lettek kitatlálva. Ezek hatására az emberi szervezet több tesztoszteront (férfi hormont) termel. Ennek eredményeképp képes lesz tartani és fejleszteni az izomzatot mivel a magas tesztoszteron szint a fehérje szitézist fentartja és több fehérjét épít az izomba a hormonrendszert megbojdítja. (bizonyos testépítők is szedik, van mellékhatása nem ajánlatos hozzá nemértőnek szedni). (anabolikus szteroid) de van több más fajtája is ennek a "gyógyszernek"
2011. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fromjezus ***** válasza:

Ha mindenezzel tisztaban lennel nem lenne ennyi kerdesed!

Mindenki sajat dontese ,hogy hogyan el cigizik vagy drogozok vagy kokszol.

Csak amikor dokit kell valasztani a mellehatasok miatt, akkor valaszd a privat dokit ne legyen pofad a normlis emberek elol elvenni helyet!

2011. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azzal vagyok tisztába, hogy vannak mellékhatásai és hogy nem lehet háttértudás nélkül szedni... ennyi ésszel megáldott embert. 20:53 nak köszönöm a választ!
2011. dec. 22. 11:51
 10/14 Fromjezus ***** válasza:

Ha tisztaba vagy a mellekhatasaival, akkor idezlek teged :

Mert mondjak annyira, hogy rossz/karos?

Ezt a kerdest minek irtad bele..

2011. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!