Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelőznék rövid ideig...

Tömegnövelőznék rövid ideig kb 1 hónapig. Ez mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés
fél éve kondizok szóval van egy kevés alapom(176 cm magas 72kilós vagyok). kipróbálnám a tömegnövelőt de csak egy kis időre. vélemények?
2011. dec. 22. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A kaját is próbáld ki, de csak egy kis időre. Az agyat sem lenne rossz kipróbálni.
2011. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így működik. A tömegnövelő nem csodaszer, amitól majd megizmosodsz, egy hónap tömegnvelőnek meg semmi de semmi eredménye nem lenne, csak akkor, ha a kajád, az étkezésed 100%-osan rendben van. Másrészről a tömegnövelőt nem is egykét hónapig, hanem sokkal több ideig kell szedni, az úgynevezett tömegnövelési fázisban, hogy utána tudjál szálkásítani. Én pl. a kezdetekben normális kajálás mellett szedtem a tömegnövelőt, nekem nagyjából másfél hónap alatt hozott 3 kiló pluszt, de ez egynénfóggő! Alapismerteket shop.builder-en olvasd el, meg fogod érteni!
2011. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

jó olvasást:

[link]

2011. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!