Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haspad helyes használata?

Haspad helyes használata?

Figyelt kérdés

Van egy döntött haspadom, amihez normális edzéstervet keresek.

Jelenleg 4x80-at csinálok, de szerintem ez sok és helytelenül, viszonylag gyorsan. Próbáltam interneten infókat beszerezni, de nem igazán sikerült. Volt ahol napi negyed óra edzés, többször 15 van ahol 30 felülést írnak. Ez elég vagy kevés. Konkrét terv és kivitelezés módja is érdekel. Pl. hányszor hány sorozat és milyen tempóban, milyen kitartással bizonyos helyzetekben, stb... Köszönöm!


2011. dec. 22. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

van elmélet, ami a teljes felülést megfelelő kivitelezésben előnyben részesíti, én azt mondom haspréseket csinálj, lassan, és sokat. elvégre, mi értelme lenne gyorsan és keveset csinálni?

komolyra: csinálj törzsfordítással is has erősítést, és ne feledkezz meg a hátadról sem, a kettő együtt jár.

2011. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dorje válasza:

Max 2 naponta (de csinálhatod naponta is, ha fontos neked a gyors eredmény) +/- 20-30as szériákba 3-4-500, mikor milyen hangulatban vagyok. De nem kevesebb! Ez magában legalább 20 perc. Nem kell rohanni, ami a gerinced is kíméli. Nyugisan, de az ismétlésszám meglegyen. A hasizmok kb koppanásig feszítésére koncentrálj, az a lényegesebb.

Ha rendesen megizzaszt, jól csinálod, mert az a zsírégés egyértelmű jele. 1 hónap alatt ziher fogod látni az eredményt.. :) *Tapasztalat!*

2012. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!