Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy nekem...

Mitől lehet, hogy nekem sokkal lassabban fejlődik a testem, mint a többieknek? 24F

Figyelt kérdés

A haverom aki ugyanannyit edz és ugyanúgy eszik mint én sokkal gyorsabban fejlődik.

Nekem genetikailag lassabban változik a testem? Lehetséges az? Van olyan?


2011. dec. 22. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, mindenkinek más a genetikája. Van akinek a f*szveréstől is hatalmas karja lesz rövid időn belül, mert szerencsés alkat, van aki sok éves kemény edzés után éri csak el a kívánt állapotot.
2011. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, ez nagyon sokban genetika kérdése. Például nálunk a családban mindenki elég vékony alkat mindkét ágról, aki sportolt is, az is inkább szálkás, ezt én is örököltem, elég nehezen tudok magamra kilókat pakolni, még kemény edzéssel, és maximálisan kidolgozott kajával is. Egyénfüggő valóban, valakin két három hónap alatt szépen kezdenek látsazni az első változások, valakinél csak mondjuk 8 hónap elteltével.
2011. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint viszont ha ő is és én is abbahagyom az edzést akkor ő gyorsabban el is veszti amit magáraszedett? Nekem pedig tovább meg is marad amiért dolgoztam?
2011. dec. 23. 08:04
 4/10 dirtboy ***** válasza:

nem,pont hogy inkább neki maradna meg könnyeben de az hogy végül is ki épül le lassabban az nem ilyen egyszerű kérdés,több tényező is befolyásolja ja sebességét.

egyébként a fejlődés mértéke nem biztos hogy genetika nálatok,gondolom nem grammozgatjátok ki egymás kajáját és nem teljesen egyformák vagytok edzésen sem.

2011. dec. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem pontosan ugyanazt esszük de akkora különbség nincs ami a fejlődés mértéke. Neki már pár hét után szemmel látható eredményei voltak, én pedig hónapok alatt értem el ugyanazt.
2011. dec. 23. 17:11
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez nem világos nekem. Ha lassabban változik a testem akkor a leépülésnek is lassabbnak kell lennie nem?
2011. dec. 23. 17:12
 7/10 dirtboy ***** válasza:

a leépülés mértéke a táplálkozástól és az izmot ért terheléstől függ.

az ő genetikája jobb,hajlamosabba teste az izmosodásra ezért valószínű a szar kajától is könnyebben fent tudja tartani mint te aki véznának született.

/ne vedd magadra csak próbálom valahogy elmagyarázni/

2011. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jól van oké, kezdem kapizsgálni.

Tehát a lényag az hogy jól megszívtam.

Jó híred nincs? xD :D

2011. dec. 23. 20:45
 9/10 *Glissade* ***** válasza:

Hosszú távon te sokkal kitartóbb leszel, mint az akinek könyebben jön az eredmény:D


Háát asszem ennyi...:D

2011. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
pffffffff
2011. dec. 24. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!