Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diákoknak kedvező konditerem?

Diákoknak kedvező konditerem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, el szeretnék kezdeni kondizni, hogy álljak neki? tudnátok mondani olyan konditermeket Budaörs, Törökbálint? Bpest 11. kerülete környékén, ahol a diákoknak kb 5-6ezer a havi bérlet? személyi edződ 1 órára érdemes felvenni, hogy elmondja(leírja) nekem, hogyan és mint csináljam a dolgokat?
2011. dec. 24. 00:13
 1/6 dirtboy ***** válasza:
érdemes személyi edzőt bérelni igen,de addig is olvass a témában sokat hogy minél jobban képben légy.
2011. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A személyi edző a kezdetekben nagyon fontos. Én hülye voltam, amikor 15 évesen minden hozzáértés nélkül lementem, hogy most gyúrok ezerrel. Aztán amikor éreztem, hogy másnapra nem izomlázam van, hanem szakadna szét a vállam, a derekam, és a gerincem is fáj, megszólalt a vészharang, hogy hoppá, hát itt valami hiba van.

1 hónapig edzettem személyi edzővel, mindent alaposan megmutatott, hogy hogy kell helyesen, rendbetette az étkezésem, és fokozatosan jöttem rá, hogy gyakorlatilag semmit nem tudtam, és hogy mennyire is összetett dolog ez. Kezdésnek mindenképp érdemes, nem szabad úgy hozzáfogni, hogy legalább az alapismereteket nem olvasod el, akkor csak károd származhat belőle, nem is kevés! De neked meg kitartást, és sok sikert! ;)

2011. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk egy órára nagyon nincs értelme ,mert annak az a lényege hogy huzamosabb idő után hozzászoksz úgy mond megérted ,az edző edzésmenetét . Ilyen alapdolgokat szerintem simán itt megkérdezed Dirtboy megválasszolja vagy kapsz tőle egy 3 oldalas olvasmányt . (jó arc vagyok egyébként , hogy másra tarhálom a melót ) :D Boldog karácsonyt !
2011. dec. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! nektek is boldog Karácsonyt(hannukát-ha másképp álltok a dolgokhoz)majd reggel átolvasom újra a kommenteket és intézekedek! :))
2011. dec. 25. 02:59
 5/6 A kérdező kommentje:
viszonylag olcsó konditermet tudtok? honnan tudnék információt gyűjteni az egészről? van valami jó honlap ami ezt leírja?
2011. dec. 25. 20:50
 6/6 dirtboy ***** válasza:

itt vannak a konditermek felsorolva,de ahhoz hogy az árakat meg tudd egyesével kell a honlapjukon megnézni.

[link]

2011. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!