Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Harcosok étrendje tapasztalato...

Harcosok étrendje tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Elsősorban küzdősportolók, harcművészek tapasztalataira vagyok kíváncsi, de bárki írhat aki e szerint étkezik. Illetve minden véleményt szívesen fogadok indoklással (az nem válasz ebben a témában, hogy szar/hülyeség, ha nem fejted ki, hogy miért).
2011. dec. 24. 14:07
 1/6 escrogar ***** válasza:
Ha jól sejtem, ez is szénhidrát-megvonásos étrend, mint az Atkins, meg a paleo, vagy a keto. Alapvetően nagyon sok embernek (értsd: az embere 80-90%-ának) nem válik be, és káros lehet, de akinek igen, az elég komoly javulásokról számol be fiziológiai értelemben. Szóval egy próbát megér, de ha szarul érzed magad, akkor a hiba nem az akaraterőd hiánya, hanem az alapvető testi működések.
2011. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Rosszul tudod escrogar, a harcosok étrendje nem a szénhidrát megvonásán alapszik, az a lényege, hogy egész nap alig ehetsz, és este kell bepótolni, vagyis vacsira jöhet a főétkezés. Sajnos nekem nincs tapasztalatom benne, úgyhogy nem tudok segíteni a kérdezőnek, de engem is érdekelne, hogy hatékony-e.
2011. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 escrogar ***** válasza:
akkor olyasmi, mint az intermittent fasting.arról elég sokan mondanak jót, keressetek rá
2011. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2011. dec. 26. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom belevágtál-e már, szerintem érdemes. Én 5 napja csinálom "in medias res"(tehát semmi átállási idő) és nagyon bevált. Sokkal kipihentebb vagyok, kevesebb alvás is elég és a koncentrációm is nőtt. Szóval elég hamar lehet érzékelni a jótékony hatásokat.

Előtte 9-10 órákat aludtam és alig bírtam felkelni, most meg 6(!) óra alvás után felébredek magamtól, 2 órával az ébresztő előtt. :)

2012. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem március előtt nem akarok belenyúlni az étkezésembe.
2012. jan. 7. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!