Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem kreatint és azt irták...

Vettem kreatint és azt irták rá hogy egy teáskanál kreatint kell beletenni fél liter vízbe kiprobáltam de alig oldodik szinte víz az egész ennek így kellene kinézni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél liter vízbe pár g kreatin még jó, hogy szinte az egész víz... Sima mono sz@rul oldódik ez van. Oldd fel meleg vízben és utána töltsél rá hideget.
2011. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
mindegy az hogy hogy néz ki,ha ott úszkál benne akkor ott úszkál benne sza rd le,idd meg és kész.
2011. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugye 1g 100% Creatin Monohidráthoz kell 1 deci víz. Akkor ha te fél literbe kevered, 5g-ot raktál bele ugye.

Nos, egy technika:

2deci vizet megmelegítesz (majdnem forrásig), belerakod, TÖKÉLETESEN FELOLDÓDIK, majd erre ráöntesz 3deci hideg vizet. (Vagy ha szereted a teát, akkor ebbe a forró vízben áztatsz egy filtert, cukrot teszel bele (ha már kreatin, mehet egy kis dextróz) majd így összeöntöd a hideg-meleg vizet, és már is ihatsz egy fél lityós, kreatinos teát!:D

2011. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A válaszokat nagyon szépen köszönöm
2011. dec. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!