Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valaki mindkét kézzel meg...

Ha valaki mindkét kézzel meg tud egykezes kézenállásból fekvőtámaszozni, akkor a saját testsúlya kétszeresét ki tudja nyomni vállból?

Figyelt kérdés
Testépítést, súlyzós edzést fikázók kíméljenek! Csak elméleti kérdés!
2011. dec. 25. 22:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Eugene Sandowról, és Arthur Saxonról én is olvastam. Utóbbi tartja a világrekordot egykezes fej fölé nyomásból, ha jól tudom, 175 kilogramm volt. Csak azt nem tudom, mekkuora volt a súlya Saxonnak.

Egyébkén mi van veled, Dániel? Mostanában nem is láttalak az oldalon.

2011. dec. 29. 21:59
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, máig ő tartja ezt a rekordot, én is 175 kg-ról tudok. Úgy tudom, maga Saxon talán 85 kiló volt, valahogy e körül, de szerintem mindenképpen 100 kiló alatt.

Én már csak passzióból nézek be az oldalra, kb. egy évig talán havi egyszer töltöttem el öt percet, mostanában már heti tíz percet is kitesz. :) Már régen átadtam a stafétabotot. :)

2011. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ajánlom a fegyencedzés cimű könyvet ott levan írva hogyan kell sőt már a borítóján az van.
2012. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!