Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Ti hogy oldjátok/o...

Testépítők! Ti hogy oldjátok/oldottátok meg anno? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, ebből kifolyólag még otthon élek, a szüleimmel. Fél éve kezdtem el kondiba járni, természetesen tudm, hogy a megfelelő étrend elengedhetetlen, azonban itthon emiatt állandóan megy a harc. Szinte lehetetlen összehoznom egy normális étrendet, mert akkor vagy állandóan megy a szöveg, hogy ugyan, miért kell annyi rizst enned, meghogy ha ennyiszer eszel, csak elrontod estére a gyomrod, túl egyoldalú, stb. Szépen, normálisan szoktam itthon elmondani, hogy ezt és ezt szeretnék enni, a válasz mindig az, hogy az két napja volt, holnap ez és ez lesz. Ezenkívül már a vitminba is belekötnek, hogy túl sok, ettől csak ez lesz és ez lesz, és folytathatnám, másrészről nem tudják megérteni, miért nem eszem meg a gyorséttermes kaját, ami pedig "olyan finom". Így hogy tudnék normálisan táplálkozni, vagy ezt megértetni velük? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 25. 22:44
 1/2 dirtboy ***** válasza:

nekem nem nagyon volt ilyen problémám,néha szövegeltek de elég határozott jellem vagyok szóval én aztán adok a szülőknek is ha velem basz akodnak.

hamar túl lendültünk ezen a problémán és utána az volt amit mondtam.

egyébként meg tanuld meg hogy mi miért kell és szépen magyarázd el a szüleidnek.

2011. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam ennél sokkal megértőbbek szerencsére, nem szólnak bele, hagyják hogy csináljam amit szeretek. Viszont én magamat látom el, ami néha (most) nehéz, de ilyen kisebb üzletekkel meg hasonlókkal megoldható.


Diákszövetkezetnél még nem dolgozhatok (15 vagyok), el szoktam adni a régi cuccaim, néha tartok pár tantárgyból alsósoknak korrepetálást, volt hogy bébiszitterkedtem, kertészkedtem vagy takarítottam rokonok barátainál.

Szóval kb. mindent csinálok amit az időm enged, csak k*rválkodás és modellkedés kizárva, ez 100000%.

2011. dec. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!