Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolók, testépítők válaszár...

Sportolók, testépítők válaszára lennék kíváncsi (? ) többi lenn

Figyelt kérdés
Ti így karácsony környékén (dec.24-jan.1 között) mennyire tartjátok be az egész éves szabályaitokat. Gondolok itt a családi kajákra, kisebb-nagyobb iszogatásokra stb. Így év végén mennyire engeditek el magatokat?
2011. dec. 14. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:
meg edzéseket megcsináljátok vagy inkább otthon pihentek az év utolsó napjaiban?
2011. dec. 14. 16:55
 2/8 dirtboy ***** válasza:
100%

én tavaly 24edikén k urva jót edzettem azt tudom,utána pihi jött de mivel nem iszok alkohol csak nagyon ritkán plusz nem is vagyok az a süteményes fajta ezért nem volt semmi extra malőröm.

most már egy ideje nem edzek mert a melómtól nem tudom megoldani de a két ünnep közt ha nem megyek melózni akkor gyorsan vissza térek az edzéshez mert már nagyon hiányzik.

szóval az idei ünnepeken még kevesebb sütit fogok enni.

2011. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod !
2011. dec. 14. 17:03
 4/8 anonim ***** válasza:
En kb lesz.artam, de az is igaz, h en se vagyok sutemenyes, sot meg edzeni se mentem, van, h kell egy hosszabb kihagyas.
2011. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát igen van amikor kell hosszabb kihagyás pl szívműtét esetén de egyébként nincs értelme. Hosszúnak biztos nincs. Én ugyan úgy végzem az edzésem viszont az kaját lazábbra, ünnepiesebbre veszem.
2011. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sportoló vagyok. Volt olyan év, mikor szent este is edzésen voltam. De alapvetően szerintem ebben az időszakban mindenki elengeDi magát. :-)
2011. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kajával eleresztem magam,azt úgy kb. lesz*rom ilyenkor:)Az edzés...azt nem tudom abbahagyni,mert egyszerűen KELL!!!Mert tökmind1,hogy ünnep van vagy nincs,én jobban érzem magam,ha edzem.Kikapcsol,levezetem a feszültségem,akármilyen is a kedvem,mindig tud dobni rajta.Azért csinálom,mert szeretem,nem muszájból...épp ezért nem is gondolkodom rajta,hogy "na én most abbahagyom egy időre"...dehogy hagyom,csinálom,amíg tudom..;)
2011. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szenteste napján, és az utána következő két napban nem edzek, mert ilyenkor van ugye az hogy legalább egyszer az évben összeülünk, jönnek a vendégek, mi is megyünk. Ilyenkor azért nem mindig tudok maximálisan az étrendre figyelni, ugye mindenkinél enni kell egy keveset a karácsonyi menüből, ami mondjuk szerintem egy évben 3-4 napig megengedhető. Alkohollal meg úgy vagyok, hogy születésnapomkor, karácsonykor és szilveszterkor iszom egy pohárral pezsgőt, vagy bort. Ezek után viszont már nagyon hiányzik egy kiadós edzés, úgyhogy ahogy tehetem, nyomás vissza edzeni:)
2011. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!