Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyiben van jelentősége...

Mennyiben van jelentősége annak, hogy mely napszakban edzek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy elég kezdő vagyok a témában, januártól szeretnék elkezdeni kondiba járni megint. Korábban már edzettem, de bizonyos okok miatt félbemaradt, szóval az alapismereteim a táplálkozásról és ezekről a dolgokról megvannak. Akkoriban mindig délután vagy kora este 5-6 óra felé jártam, ahogy a munkám engedte. Most munkahely váltzás miatt kora reggel tudnék menni, ezzel kapcsolatban lenne két kérdésem.

-Van annak valami jelentsőége, hogy reggel délután vagy este edz az ember? Attől függetlenül, hogy általában reggel mennék, biztos, hogy néhányszor délután, vagy este kellene mennem.

Második kérdésem a kiegészítőkhöz kacsolódik. Három kiegészítőt szeretnék használni, már meg is vetem őket.

Vitamincsomagnak Multi Pro Pak, proteinnek 100%Whey Protein Professional, és Jumbo Professional tömegnövelőnek.

A vitamint mindenképp reggel, a reggeli mellé szedném be, viszont a Jumbo szedését úgy ajánlják, hogy reggel és edzés után, de mivel én reggel edzenék, akkor gondolom a reggeli mellé nem innék egy adagot, vagy kellene? A 100%Whey-t pedig este, lefekvés mellé tervezném az utolsó étkezés után. Ez így mennyire megfelelő? Az étrendemre meg természetesen maximálisan odafigyelek, munkahelyen van lehetőség étkezni.

A normális válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 26. 17:36
1 2
 11/11 Offthewall ***** válasza:
Nem sok, a többletet kipisiled. Inkább többet, mint kevesebbet, ez igaz a C-vitaminra. Vasnál pl. már átgondolnám :D De 2 gramm abszolút nem sok 1 sportolónál, télen.
2011. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!