Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám jobban megnöveln...

Hogyan tudnám jobban megnövelni a testtömegem?

Figyelt kérdés

Kb egy éve járok kondizni és eleinte nagyon jól haladtam.

53 kg voltam és jelenleg 68 kg vagyok, 1,77m a magasságom.

De vagy két hónapja azt vettem észre magamon, hogy nem haladok sehova. Egy dekát nem szedtem magamra pedig úgy érzem még rámérne. Hiába szedek tömegnövelőt, semmi hatása nincs. Valami tipp?


2011. dec. 26. 18:08
 1/6 dirtboy ***** válasza:
emeld a kaja menyiségét és a minőség is legyen jó.
2011. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet állandóan tömeget növelni,mert egy idő után megcsömörlesz.

Ciklikusan kell csinálni,időnként rá kell állni az izmok definíciójára is kb 4-6 hétig,aztán jöhet megint a massza...(tömegnövelés)

Milyen tömegnövelőt használsz?

2011. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Étrended mennyire van rendben? Mondjuk úgy gondolom, hogy eléggé odafigyelsz rá, illetve be is tartod, mert ez nem rossz, amit elértél. Azonban gondolkozzunk egy picit. A kaja mennyisége és a növekedésed egyenes arányosság? Tehát ahogy fejlődtél úgy emelted a bevitt tápanyag mennyiségét, változtattál az étrendeden? Ha nem, akkor meg is lehet a probléma. Több szénhidrát és fehérje bevitelre lehet szükséged, a tömegnövelő valsózínűleg ezért sem hoz már eredményt. és ahogy Dirtboy is leírta, minőségi táplálék kell.
2011. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
helyes étrenddel de ha csak hízni akarsz mehet nagyon szíros kaja is
2011. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A tömegnövelő neve Max Gainer, ezidáig bevált.

Ami azt illeti egy nap max négyszer étkezek, ez kevés?

A minőségi étrend pontosan miből állna?

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. dec. 27. 17:06
 6/6 dirtboy ***** válasza:

igen elég kevés a 4 szeri étkezés.

a minőségi kaja abból állna hogy minél kevesebb sz ar kaját eszel és törekedsz a minél jobbra továbbá a legjobb húsokat azaz fő fehérje forrásokat és ezen kívül jó ch forrásokat eszed,sok zöldség is menjen.

meg legyen a napi minimum 1g/tskg protein

hízékonyságodtól függően 4-5-6g/tskg ch.

hogy mennyi menjen azt te látod majd magadon,ha nem fejlődsz emeled a menyiséget,ha nagyon zsírosodsz csökkentsd.

rostok,vitaminok,és telítetlen zsírsav is legyen.

2011. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!