Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kg felesleggel érdemes...

Hány kg felesleggel érdemes elkezdeni futni? Ha elkezdem, akkor milyen talajon érdemes?

Figyelt kérdés

Féltem az izületeimet, ezért kérdezem.

Futócipő fontos?


2011. dec. 27. 09:49
 1/7 dirtboy ***** válasza:

ezt így nem lehet meg mondani hogy hány kiló felesleggel érdemes.

futócipő ajánlatos.

milyen magas vagy és hány kiló?

2011. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

165/85

és lány

2011. dec. 27. 10:05
 3/7 dirtboy ***** válasza:

futhatsz,futó cipő legyen az hasznos lesz,ha mégsem akarsz futni akkor biciklizhetsz vagy egyenletes tempóban gyors séta is mehet.

ha futsz akkor lehetőleg földön fuss ne aszfalton.

szálkásító diéta legyen hozzá.

2011. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike :)
2011. dec. 27. 10:33
 5/7 anonim válasza:
Bocsánat kérdező, hogy beleszólok, de ez engem is érdekelne, csak én 108 kg és 165 cm vagyok.. Én is az ízületeimet féltem, amúgy kerékpározni szoktam szinte minden nap. De azt érzem, hogy ez nagyon kevés. Igaz futni alig bírok, de előbb utóbb valószínűleg belejönnék én is..
2011. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

ma 10:50 a helyedben én nem futnák,a tv ben látni a nagyfogyás meg hasonló műsorokban hogy 150kilós embereket futtatnak de nem gondolom hogy az jót tesz az ízületeiknek,ott a fogyás verseny számban megy.

szerintem folytasd a biciklit,reggel mehetne gyors séta is,és ugyebár megint csak az étrend amit tökéletesíteni kell.

arra is figyelj hogy ahogy változik a súlyod úgy igazítsd hozzá az étrendet is mindig.

2011. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál nekem is. :)

Igazából nem voltam sovány gyerekként sem, csak a trehányságom miatt tartok itt, ahol! És gyűlölöm magam. Az evés.. hát igen.. Sajnos ott problémák akadnak. Ha ideges vagyok ennem kell, mert úgy érzem megőrülök. Persze ez csak akkor működik, ha nincs körülöttem senki. Ezt súlyosbítja az is, hogy nem dolgozom sajnos. De igyekezni fogok!

2011. dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!