Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tőlem lehetnek melegek, de...

Tőlem lehetnek melegek, de miért éppen Budapesten kell ezt megrendezni?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 28. 20:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Lejáratni az "olimpiai eszmét" férfi-kánkán "versenyszámmal", nem mondom.
2011. dec. 28. 20:36
 2/21 anonim válasza:
Lerágott csont. Szerinted erre van válasz? Hogy miért? Csak. Engem is zavar, de az is zavar, hogy folyamatosan feltesznek ilyen kérdéseket.
2011. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Ez és a melegfelvonulás is azért röhejes mert állítólag a melegek és heterók egyenlőségéért csinálják az egészet, azért hogy megmutassák a melegek is ugyanolyan emberek, miközben SZÁNDÉKOSAN rendezik ezeket az eseményeket külön melegeknek, ezzel pedig csak még inkább beégetik köztudatba hogy vannak a heterók és vannak a melegek.

Remélem értitek mire akartam kilyukadni.

2011. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Most azt is észrevettem, hogy a "megrendezés költségeinek egyharmadát a magyarok fizetik"?! Osztán miből? Az én adómból? A fűtött iskolatermek, a minimálisra szorított valódi kultúra rovására (létszámleépítés igen nagy méretűnek tervezve)? Vagy az orvosok ezért nem kaphatnak béremelést, vagy azért gyalázatosan rossz a BKV buszparkja, sok az éhező nyomorult? Erre mind NINCS PÉNZ, "melegolimpia" nevű polgárpukkasztásra van?

Neolibék menjenek Berlinbe szórakozni!

2011. dec. 28. 20:53
 5/21 anonim válasza:
45%

Minden normális embert zavar.

Nem a melegek hanem ez az exhibicionizmus.

Melegfelvonulástól olimpiáig ...

A szex intim magánügy,hálószoba titok,hogy ki mire és hogyan élvez.

De divattá lett a hivalkodás a fenenagy "szabadság" e téren is.

A gyerekeink orra előtt - mint követendő példa ?!

2011. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Első vagyok. Kérdező, igazad van, minden épelméjű embert bosszant, hogy miközben magyar családok halnak éhen, vagy lepukkant rendelőben ücsörögnek, -ésatöbbi...- addig mindenféle csillivilli rendezvényre, ami ráadásul nem csak undorító, de polgárpukkasztó is, arra van pénz. Iszonyú zavaró, de akkor sem tudjuk megoldani pusztán egy internetes portálon, kérdéseket felrakva és válaszokkal hőbörögve.
2011. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A közgyűjtemények dolgozóinak HÁROMNEGYEDÉT rúgják ki a tervek szerint hamarosan! Nem kell se múzeum, se könyvtár, se kiállítás, MINDENT be kell zárni, hogy erre az akármire (mert ez NEM kulturális, de nem is sport rendezvény) meglegyen a pénz?! Igaza van Tarlósnak, keressék ez ügyben a Demszkyt, aki megigérte.
2011. dec. 28. 20:58
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha azt hiszed, hogy hivatalosék nem olvassák ezeket a netes fórumokat, nagyon tévedsz. De még mennyire, hogy olvassák.
2011. dec. 28. 21:00
 9/21 kovpet ***** válasza:

[link]


"A szervezők állami támogatást nem kapnak, de az Euro Games számításaik szerint 1,5-1,8 milliárd forint bevételt hozhat az országnak."

2011. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdésem van. Le van valahol írva az olimpiai szabályzatban, hogy homoszexuális sportok nem indulhatnak? Ezek után miért kell külön meleg-olimpia? A paralimpiát még megértem, de milyen hátrány származik abból, hogy valaki a saját neméhez vonzódik?
2011. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!