Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelési fázisban mennyir...

Tömegnövelési fázisban mennyire érdemes kardió edzést, ill. hasedzést végezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Januártól szeretnék elkezdeni edzeni, úgy gondolom, most több kitartásom lenne, mint néhány éve. Nagyon vékony testalkat vagyok, igaz eddig nem is étkeztem rendesem csak hanyag módon, de különben is nagyon nehezen hízó típus vagyok, genetikailag is. Már kezdem összeállítani az étrendem, és az edzéstervem is megvan, csupán sok embertől hallom, hogy tömegnövelési időszakban nem érdemes kardió edzést végezni, illetve hasazni. Ebben mennyi az igazság? Miért kellene a hasizmomat hanyagolni, vagy tényleg így van? És a kardiózás?

Az alapismereteim megvannak, de erről még nem hallottam. A válaszokat előre is köszönöm.


2011. dec. 29. 14:35
1 2
 11/11 oyeacch ***** válasza:
Bemelegítésképp 5 perc kardió is elég, és ha még focizol is, plusz nehezen hízó vagy, akkor én egyáltalán nem kardiózék a helyedbe. Feleslegesen égetsz el vele kalóriát, amit felhasználhatnál izomépítésre is.
2011. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!