Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire ritka...

Ez tényleg ennyire ritka lenne gyúrásban?

Figyelt kérdés

haverokkal gyúrtunk én mondtam nekik hogy otthon szoktam edzegetni saját súlyommal fekvő támasz huzódszkodás és tolódzkodás stb..ők rendesen gyúrnak súlyokkal ,elkezdtünk fekve nyomni ki tud többet én nyertem ,90 kg ba bele nyomtam 6 ot ők nem tudták megcsinálni és nem akarták nekem elhinni hogy én csak saját súllyal edzetem én meg bizonygattam nekik ők meg nekem hogy soha nem ismertek senkit aki elsőre ennyit nyomott volna

tényleg ilyen jó teljesítmény

80 kg

20 /f


2011. dec. 30. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sose nyomtál fekve, eléggé kétlem, hogy ELSŐRE, SZABÁLYOSAN belenyomtál a 90-be 6-ot, de te tudod.
2011. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt megelőzően 1 hete edzetem náluk 2 szer és nyomtunk fekve tehát z volt a 3 edzésem
2011. dec. 30. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem ez teljesen átlagos dolog, szinte mindenki hazudik arról mennyivel nyom fekve.
2011. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 lee12 ***** válasza:
100%

én elhiszem, meg amúgyis mi a francnak hazudna ?

élőbe még lehet kamuzgatni de neten arcnélkül mi értelme?

2011. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Jók az adottságaid. Így pláne megéri gyúrni. Előfordulnak olyan emberek, akik edzés nélkül is nyers paraszti erővel vannak megáldva. Nyilván te is ilyen vagy. Ne hagyd, hogy az irigy emberek az álhitetlenségükkel visszahúzzanak.
2012. jan. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aha , szóval 80 kilósan 90-el szériázol FULL kezdőként , OKS , és még a kajád sincs rendben , ha ez igaz egyébként , remek erőemelő génekkel rendelkezel , habár ezt köve hiszem:(
2012. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dadantestver válasza:

Hát én is szoktam úgymond gyúrni de már nagyon megbántam egy picit mivel én is gondoltam magamban hogy bírom így meg úgy jöhet súly persze volt határ és a karomon meg is látszik az eredménye amit nagyon bánok "olyan mint a terhességi csíkok". Úgy hogy kitaláltam magamnak egy nagyon jó kis edzés gyakorlatokat amiben van szálkásítások és saját testsúllyal való gyakorlatok is és nagyon jók.

Valamint mostanában újra elkezdtem a box, judo, valamint egy kis birkozást is, de ez mind egyben. Ha valakit érdekelne annak a jelentkezését szívesen várom mert én is most jelenleg edző partnereket keresek amatőr szinten is de azért legyen kitartó és ha történik kisebb sérülés azt férfiként válalja.

2012. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 oyeacch ***** válasza:

Aki nem vállalja az edzés által okozott külső szépséghibákat - repedések - az egy nemtudom milyen ember*. Olyanok, mint a harci sebek, arra büszkének kell lenni!


*b-uzi

2012. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 dadantestver válasza:

Nem kell megilyesztení senkit mert azért a harci sebek nem biztos hogy begyógyulnak míg egy jó kis edzés közben történő balesetek csak felszíni sérülések valamint a belső érzelmek sérülnek meg. De nem vészesek. :))

Úgy hogy aki amatőr szinten akar de még is egy jót edzeni annak a jelentkezését szívesen várom.

2012. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 oyeacch ***** válasza:
Ezen aki megijed az aztán kicsit se mimóza lélek.
2012. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!