Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem egy jó...

Mondanátok nekem egy jó edzéstervet?

Figyelt kérdés

54 kg 175 cm 16 éves srác vagyok, egy jó edzésterv kéne amit otthon tudok elvégezni mert kondira se időm se pénzem nincs.

két 4kg-os egykezes sulyzom van összvisz. Ja és milyen értendet javasoltok mellé? az jó hogy edzés után eszm a fehérjét? nagyon laikus vagyok, csak komoly válaszokat kérek és NEM linkeket.


2012. jan. 2. 17:26
 1/3 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő étrend kell,jó ha edzés után iszol fehérjét igen de rakjál hozzá dextrózt is max. 1g/tskg mehet belőle.

ezt olvasd el,az oldalon találsz étrendet is.

[link]

2012. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ismerem az oldalt, kösz szépen de nem linkeket kértem
2012. jan. 2. 20:31
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ha ismered az oldat hogy hogy még kérdezned kell azt hogy baja e ha edzés után iszod a fehérjét???

ha elolvastad volna akkor nem kérdeztél volna ilyet hogy milyen étrend kell hanem már tudtad volna.

ne ismerd az oldalt hanem olvasd ki és fogd is fel hogy mi van leírva.

edzéstervet nem fogok írni az nem szokásom két női súlyú kézisúlyzóra sokat nem is lehet.

ajánlom figyelmedbe a fegyencedzés című könyvet,letöltheted a meztelen harcost is egyúttal.

a könyvben lesz edzésterv.

2012. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!