Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik elkezdtek edzeni, a...

Akik elkezdtek edzeni, a testieken kívül miben változott meg?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy amikor már kezdtek látszani egyre jobban az izmok, esetleg már nagy változás is látszott, akkor lelkileg miben változott meg? Esetleg az életben sikeresebb lett-e, jobban tud-e kapcsolatot kialakítani, mennyire nőtt meg az önbizalma, és ehhez hasonlókra lennék kíváncsi.
2012. jan. 3. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnő az önbizalmad és az edzőteremben megtanulsz kitartóvá válni és én ezt a kitartóságot át tudtam vinni az életembe is ennek köszönhetek elég sok mindet. Jah és az edzéstől nőtt be e fejem lágya :)
2012. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nőtt az önbizalmam, amikor összehasonlítottam a néhány éves fotókat, észrevettem a hatalmas változást, nagyon jó érzés volt, bátrabban mentem el a strandra, vagy olyan helyre, ahol sokan láthatják a felsőtestem.

Másrészről megtanultam kitartónak lenni. A testéítésben ez nagyon fontos, de úgy érzem, az élet minden területén kitartó lettem, tovább küzdök egy-egy célomért, illetve sokkal jobban tudok összpontosítani a dolgokra.

2012. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várok még hasonlókat. :)
2012. jan. 3. 20:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok nekem nincsenek izomkolosszusaim még :P xd de am fezesedtem tényleg jobb lett az önbizalmam kitartóbb lettem és kevésbé járok el bulizni mert lefáraszt ja és leszoktam a cigiről :)
2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ...Off válasza:
100%
hááth én 16 leszek 13 éves voltam mikor elkezdtm gyúrni gyon kövér voltam és mot h 73k tiszta izom vagyok azóta sokkl naagyobb az önbizalmam a csajok jönnek oda nem én..::) am van brátnőm már lssan 1 éve de még mindig jönnek hozzám csajok mikor kövér voltam kkor nm kelletem senkinekse csak max szeretkezésre.. minden nap verekedtem mer csúfoltak de mára már kivívtm egyugymond tiszteletet és ha bemk a suliba a végzősök a falon vannk
2012. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

13/f

4 hónapja amcsifocizok, nagyon sokat erősödtem azóta, és nőtt az önbizalmam, és mint már írták benőtt (valamennyire) a fejem lágya, mert megtanultam elismerni a hibáimat, és azóta jobban viselkedek...kitartóbb vagyok, de ha sokáig nincs edzés, elkezdek durvulni is... ;)

2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

+

55 kiló körül kezdtem, nem voltam megelégedve magammal... most 61 kiló körül vagyok, de vékonyabb... (és erősebb)

2012. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
röviden tömören az életemet mentette meg anno,saját magamtól..és mint ahogy a első válaszoló írta benőtt a fejem lágya amit részben az edzésnek köszönhetek:)
2012. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amikor először kezdtem edzeni, és fogalmam sem volt, hogy enni is máshogy kell, akkor egy újabb kudarc volt az életemben a többi mellé. Abbahagytam.


8 évvel később újra kezdtem, már jól ettem. Az izmosodás fontos eleme volt az önfejlesztésemnek, sok más elem mellett. Javította az önbizalmam, célokat ad, könnyebb az ismerkedés, nagyobb a tekintélyem.

Egyébként is szeretem a rendszerszerű életvitelt, így ez jól passzolt bele. A megfelelő táplálkozás és megfelelő pihenés követelménye miatt az életminőséget is javítja.

2012. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem. Én is hasonló változást várok. Bár ezt év elején írtam ki, azóta elkezdtem, aztán feladtam, és ugye nekem is kudarc volt, de az igaz, hogy ki sem használtam teljesen az erőmet edzés közben, meg a kajára se figyeltem rendesen. De most már több tudással kezdek neki, így hátha sikerül kitartóbbnak is lennem. Muszáj változtatnom magamon, mert a mostani állapotom a jövőben nagyon nem fog sikert hozni. Köszönöm a válaszokat. :)
2012. aug. 5. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!