Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok,65 kiló....

16 éves vagyok,65 kiló. Konditerembe fogok járni. és tippeket szeretnék. Hogyan lehet ki sportolt testem? Vagy ezt csak Fehérjézéssel tudom elérni? Tippeket. Edzéster. Vagy vmit please

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 20:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az h nem akarok+nemis használok..de rendőr szakon vagyok,,és most 34 es kezem van,,és szeretném növelni,,de nem megyek...nincs már hova vagy nemtom : |
2012. jan. 3. 21:05
 12/18 anonim ***** válasza:
pedig igazad van Rezko, borzalmas visszataszító tud lenni egy túl izmos test, ráadásul ezektől a mű szaroktól csak látszólag leszel izmos, telenyomják szteroiddal. szerintem undorító.
2012. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát de legalább legális,,van a szuri 10 ezer egy csomag 5 szúrás és felfújódsz,,,és ha nem használod minden hónapban öszzee punnyadsz ,,ufffffff,,nagyon durvaa
2012. jan. 3. 21:08
 14/18 anonim ***** válasza:
:S
2012. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Rezk0o ***** válasza:

Ne is mond nyuszi pont most olvastam a koxporos kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kikvagytok takarodjatok már... összebeszéltek itt minden hülyeséget szegény gyereknek
2012. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mark86


Jó kis utánpótlás leszel...kezet nem mérünk,esetleg kart.

Házi praktika:

heti 3 súlyzós edzés,fél kiló hús rizzsel napi 5 kajára elosztva,meg edzés után 1 adag jumbo professional. Tápkiegről nem tudsz semmit,de azt,hogy a hülye haverjaidat mennyiért b@sszák át a szurival azt tudod...

2012. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az itt a legnagyobb baj, hogy sokan nem tudtok helyesen írni, ahogyan a kérdező sem. Nem ártana átolvasni amit írtatok, mielőtt elkülditek.
2012. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!