Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rántott csirkecomb jó a...

A rántott csirkecomb jó a gyúráshoz?

Figyelt kérdés

Vagy süssem, vagy hogy érdemes enni a csirkecombot.

Mellre nincs pénz.


2012. jan. 3. 22:33
 1/6 dirtboy ***** válasza:
süsd
2012. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Azt hittem emelgetni akarod.
2012. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jó.

most ezt ne vedd szakvéleménynek, ha egy testépítő rám cáfol akkor rá hallgass, de én azt mondom, hogy a rántott húsok max kicsit zsírosak. na de ÉS? napraforgó olaj zsírsav összetétele nem kedvezőtlen, és a zsiradékok jó energia hordozók.

egyetlen dolog aminek neked kéne utánaszámolni, hogy mellet vehetsz 1000-1400 forintért/kg, combot olcsóbban DE combban ott a csont (de nem tudom mekkora a tömege), és valamivel kevesebb fehérje tartalma is van. ha összehasonlítod a kettőt, nem 100% hogy a comb olcsóbb. egyszer utána kell számolni.

2012. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sütni jobb, mert a panírral túl sok zsírt viszel be.
2012. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 z o l i ***** válasza:

A tészta a legjobb, gyúráshoz :)


De komolyra fordítva: sütéssel jobban jársz, mintha rántanád. A legjobb megoldás ha "főződ", pörköltet csinálsz belőle.

2012. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okika, köszi szépen a válaszokat :D
2012. jan. 4. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!