Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő kondizás, de hogyan?

Lottyo kérdése:

Kezdő kondizás, de hogyan?

Figyelt kérdés

18 éves vagy,175cm kb és 85 kg .

Szeretnék kondiba járni és főleg vállra,karra és mellre szeretnék gyúrni !

Tippek,tanácsok?


2012. jan. 4. 18:27
 1/5 dirtboy ***** válasza:
ezt rosszul írtad mert 22éves vagyok nem 18, és nem vagyok debil hogy cigány edzést csináljak láb edzés nélkül.
2012. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes hozzászólást,de mivel a vádlimmal,combommal elégedett vagyok ezért úgy gondolom arra nincs szükségem...
2012. jan. 4. 20:47
 3/5 dirtboy ***** válasza:

akkor nekem adod?

jó lesz tartaléknak.


nem hiába nem kaptál másik választ,ha szétnézel a kérdések közt adunk válaszokat minden testépítéssel kapcsolatos normális kérdésre.

ez mint említettem is ez cigányedzés nem más.

ilyenekkel nem foglalkozom,próbáltam felhívni a figyelmedet hogy edz lábat is de hiába.

bérelj személy edzőt,majd útba igazít így is.

sok sikert az edzéshez.

2012. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Fogadd meg dirtboy tanácsait, hidd el ért hozzá...naponta böngészem az ilyesfajta kérdéseket, és szinte mindegyiknél ott van valahol dirtboy válasza, amiben eddig még hibát nem láttam.

(A láb edzés meg éppen olyan fontos mint a felsőtest edzése, amíg ezt nem hiszed el,ne kezdj bele a testépítésbe!)

2012. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elhiszem,de itt a fő probléma ! nem testet szeretnék építeni hanem szálkásodni,alakra menni meg persze erőlétre ;)
2012. jan. 4. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!