Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen tomegnovelo...

Ocsi001 kérdése:

Szerintetek milyen tomegnovelot vegyek. A testalkatom 75kg 165 centi vagyok ugyhogy van egy kis sulyfeleslegem es a zsirt szeretnem atalakitani izomma es azt szeretnem kerdezni hogy szerintetek mi a legmegfelelobb erre?

Figyelt kérdés

2012. jan. 4. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem tudom, de ha sikerült a zsírból izmot csinálni, akkor az eljárást feltétlenül védesd le! Sokat fog érni!

2012. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, az egyszerre nem megy (zsírleadás-tömegnövelés).

Ha sok a zsír rajtad, amire az adatokból következtetek csak, akkor először szálkásító diéta kellene.

Miután lement a zsír nagy része (nem fontos full szálkásra először), utána mehet egy pontosan belőtt tömegnövelés, amivel pedig izmot fogsz felszedni (némi zsírral fog jönni persze). Azért kell pontosan mindent kiszámítani, hogy ne sok zsírt szedj fel majd tömegesítéskor.

Szóval először nem kéne tömegnövelőt venni a szálkásító diátához, vegyél vitamint + proteint edzés utánra + diétás étrend.

2012. jan. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem írtam, hogy aerob mozgás legyen min. 3-szor 40-50 perc egy héten.
2012. jan. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hat igen mondjuk igazabol nem olyan veszes mert nem olyan so=k a zsir inkabb a hasamon:D


masutt tobb az izom mert mar jarok kondiznmi kb 3-4 honapja!!!

2012. jan. 5. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Te úgy látod, hogy nem sok a zsír, akkor persze tömegesíthetsz még, de ilyenkor még az izommal plusz zsír is jönni fog, amit később le kell adni. Tömegnövelés alatt nem fogsz tudni zsírból fogyni.
2012. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!