Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés? Sokat olvastam...

Fegyencedzés? Sokat olvastam róla, hogy ez a módszer nem a kinézetre fókuszál, hanem a nyers erőre. Hogy hogyan lehetséges fantasztikus "nyers" erőre szert tenni, anélkül, hogy nem látszana meg rajtunk?

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vagyok, lehet hülye a kérdésem. Magas, vékony srác vagyok és szeretnék izmosodni. Csak nem igazán tudom különválasztani ezt az erő vs izmok dolgot.
2012. jan. 5. 00:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Igazából vállasodni szeretnék, szóval, hogy ne a vékony srác benyomását keltsem :)
2012. jan. 5. 01:07
 2/3 dirtboy ***** válasza:
akkor konditerem és tömegnövelő étrend.
2012. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

így. ez a kérdés pont az ideg-izom kapcsolatról szól. az erőedzésekkel a koncentrált erőkifejtést gyakorlod, méghozzá rendszeresen. izom növekedéséhez pihentetés is kell, bőséges tápanyagforrás. de az erőkifejtés, a maximális izomfeszülés nem a méret kérdése. bár nagyobb izomtömeggel nagyobb erőt lehetne kifejteni, ha erre is fel lenne edzve.

2012. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!