Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány hét alatt sikerülne...

Hány hét alatt sikerülne megcsinálni 31 fekvőtámaszt, és 28 felülést 30 mp alatt? 14/L

Figyelt kérdés
A felvételihez kell, ami kb február 28.-a kerül lesz. Nagyon félek, hogy nem fog sikerülni, szerintetek van még remény? Eddig kb 40 mp alatt sikerült a 28 felülés. Normális válaszokat kérek!
2012. jan. 5. 17:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ember függő van akinek sose . Ezek a felvételi vizsgák a legnagyobb baromságok amiket kitalálhatnak , mert aki mondjuk nagyobb testű az lényegesen rosszabb pozicióból indul és azt nem jelenti azt ,hogy sz@r csak testének köszönhetően maga a táv nem az igazi . Egyébként érdemes figyelned a felvételit ha van lehetőséged nézni a sulinak videóját akkor ott . Legtöbb helyen pl megengedik azt hogy fekvőnél csak félig hajlítsd be a kezed felülésnél meg hogy nem kell térdet érinteni ott meg kb egy rángatózást kell produkálni oszt cső .
2012. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%

1 kérdést engedj meg.

Te a Specnatzba készülsz?

59 gyakorlat, fél perc alatt? úgy, hogy közben egy váltás van fekvő és felülés között?

ha ügyes vagy, akkor pár hét alatt felkészülhetnél.

viszont mivel ez így egy atlétának való gyakorlat, vagy harcművészek csinálhatnának ilyen edzést, elképzelhető, hogy évek kérdése mire ilyen szintre hozod magad. pont azért, mert a gyakorlat egyik fele sem sikerül az időkorlát alatt.

bevallom őszintén, most magamról sem tudom, menne-e. pedig én.. hehe, tudok ezt-azt.

2012. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
1/20160 hét alatt
2012. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

felülés sztem tuti fog sikerülni fekvőhöz viszont több idő kell :S:/


annyiban tudsz csalni" felülésnél h iszonyat gyorsan hátradőlsz és az abból kapott lendületből megpróbálsz gyorsabban felülni

én így csinálom és nekem sikerül 45 felülés 1perc alatt :)(rendőrségre) és úgyis szivacsos cuccra fogsz hátradőlni sztem és akkor nem fáj ha olyan gyorsan hátradőlsz!


fekvőhöz meg annyi az sztem ge.ci nehéz :S én is most azzal szenvedek bár nekem csak 20felülést kell csináljak 30sec alatt de sztem nem fog jól menni :S

2012. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

ma 17:49 vagyok és mennyit tudsz fekvőből szabályosan csinálni?


ill. mennyire szabályosan kell csinálni ott? mellednek érintenie kell a talajt?

2012. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Aczél félreértettél. 30 mp alatt kell 31 fekvőtámasz. egy kis szünet, és megint 30 mp alatt 28 felülés.

nagyon félek, hogy nem fog sikerülni. Különben én is a rendészetire készülök

2012. jan. 5. 18:33
 7/25 A kérdező kommentje:
Érintkezni nem kell a talajjal, hanem normális félig behajlított kézzel. Különben az nagyon nem megy, kb 4et tudok megcsinálni, ami szabályos. Különben mozogni nagyon szeretek, és tesiből is 5ös vagyok. Mindig kérdezem a tanárt, hogy amíg ő szórakozik a többiekkel, addig én átmehetek-e a fiúkhoz kidobózni (mert ugye a lányok és a fiúk külön tesiznek). Általában megengedi.
2012. jan. 5. 18:35
 8/25 A kérdező kommentje:
[link] Itt van egy táblázat, és abban látjátok, hogy mennyit kell csinálni. Van ott egy olyan, hogy inga. Mivel imádok gyorsan futni, azért az szerintem nem lesz nehéz. Oda van írva, hogy csak a szabályosan csinált gyakorlatokat fogadják el.
2012. jan. 5. 18:37
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

nem kicsit félreértettem. mert ugye ~15 sec alatt 28 felülés, majd maradék 15 s alatt a fekvők.. komolyan brutális állat aki ezt csinálja :D


fekvőhöz kezdj tervszerű edzést. napjában nyomjál 3x-4x fekvőtámaszt, nem kell 4-et, elég 2-3 darab.

nem kell pihenő napot tartanod, és elég hetente ellenőrizned, hogy mennyit tudsz maximálisan.


közben azért ha tudod, emelheted a 2-3 darabot 3-4-re, illetve időnként nyomhatsz többet is, főleg ha bírod.


ez az én tanácsom, GTG edzés módszer alappal, saját tapasztalat szerint, de vannak olyanok mint "100 fekvő edzésterv" vagy hasonló, ott lehet még nálam is okosabbak írtak.

nyilván ahogy haladsz, már nem 3-4 fekvőt fogsz nyomni, ez kemény erőedzés módszer, hanem átállsz majd 5-10 ismétlésre. meg még többre. amíg viszont csak kevés megy, addig elkezdeném a helyedben a mozdulat gyakorlását, ahogy írtam.

kíváncsi lennék a haladásra.

2012. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hogyha nem felejtem el, majd megírom, hogy hogyan ment, és hogy bevált-e a tanács. :D
2012. jan. 5. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!