Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Kezdő balett.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindig is nagy álmom volt, hogy balettozzak. Most 16 évesen alkalmam is volt elmenni egy felnőtt kezdőknek szánt csoportba, és az óra maga csodálatos volt, pont így képzeltem!! És mivel kicsit husis vagyok, gondoltam majd le is tudnék belőle adni jó sokat. Szóval minden rendben volt. Csakhogy... Az önbizalmam a nullával egyenlő, vagy lehet, hogy mínuszban van... És én azt hittem, hogy majd mindenki olyan béna lesz, mint én, de nem. Rajtam kívül még 5 lány volt, mindegyik szép, vékony, és mindegyiknek van táncos múltja. Az edzővel beszéltem óra után, azt mondta, hogy talán ki kéne próbálnom a jazzbalettet, mert azzl talán jobban tudnám formálni a testem, és utána vissza a klasszikus balettra.. De éreztem a hangján, hogy úgy gondolja, hogy nekem nincs itt a helyem. Mellesleg x lábam van, és gerincferdülésem. Sokat gyakorolnék, de úgy érzem, hogy az egész hiábavaló lenne.

Segítsetek, légyszi...


2012. jan. 5. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Fizettél érte, szeteted, folytasd! Majd idővel ügyesebb leszel, a többieket meg nem "tartod fel" ez nem nyelvóra, ahol a legutolsó mindenkit visszahúz. Csináld, ha szereted.
2012. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fizettem érte, ez csak egy ingyenes próbaóra volt.
2012. jan. 5. 20:13
 3/4 anonim válasza:
Melyik tánciskolába voltál??
2012. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ide jelentkeztem most. Jóval idősebb vagyok, mint te, ennek megfelelően nem is anorexiás tinédzser alkatom van. Nem akarok balerina lenni, csak táncolni szeretnék, ill. azt remélem, javít a tartásomon. :)

[link]


Elvileg itt nem bántanak, ha nem vagy nádszál. Az edző viszont hülyeségeket beszélt, előbb van a klasszikus alapozás, utána a jazzbalett.

Azon meg ne csodálkozz, hogy ügyesebbek nálad azok, akik már régebb óta csinálják. Ez természetes. :)

2012. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!