Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jól csinálom? LENT!

Szerintetek jól csinálom? LENT!

Figyelt kérdés

Hétfő bicepsz, hát

Kedd tricepsz, mell

Szerda pihenő

Csütörtök váll, láb

Pénteken minden

Szombat, Vasárnap pihenő

Otthon csinálom mert van egy kondigépem amivel sok mindent lehet csinálni meg súlyzók. Olyan 45 percet szoktam gyúrni és 3 óránként eszem ami van otthon. 16F


2012. jan. 5. 20:44
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem jó

a legnagyobb hiba a péntek

2012. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan?
2012. jan. 6. 15:38
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem vagyok már kezdő csak nem tudom melyik hogyan jó
2012. jan. 6. 15:46
 4/7 dirtboy ***** válasza:

nem csak az határozza meg hogy kezdő vagy e vagy sem hogy hány nap telet el mióta edzel hanem hogy mi történt az idő alatt meg ami a fejben van.

hátat és lábat nem érdemes más izommal együtt edzeni,esetleg has mert az elég általános.


hétfő:tricepsz,bicepsz

kedd:mell,váll

szeda:pihenő

csütörtök:láb,has

péntek:hát


olyan nap hogy minden,ilyen nincs.

azt írod hogy olyan 45percet szoktál gyúrni,a gond csak az hogy nem időre kell csinálni hanem kellő tempóban végig kell csinálni az edzéstervet.

tömegnövelő étrend kellene mert az étrend befolyásolja főként a fejlődést,tudod az vagy amit megeszel.

ha nincs kellő tápanyag az izomnak akkor nem fog fejlődni,muszáj megenni ami kell a fejlődéshez mert az ember eszik nem pedig fotoszintetizál.

2012. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké
2012. jan. 6. 18:22
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor tök mindegy hogy mennyi idő csak az intenzitás a lényeg
2012. jan. 6. 18:39
 7/7 dirtboy ***** válasza:

nem tök mindegy az idő sem mert az sem jó ha túl rövid meg az sem ha túl hosszú.

én arra próbáltam utalni hogyha van egy edzésterved akkor ne az órádat lesd hogy 5perc múlva be kell fejezni mert letelik az idő hanem csináld normálisan végig.

meg nem muszáj minden edzésnek egyforma idejűnek lenni, hiszen nem ugyanazt edzed minden nap.

2012. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!