Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Probálta már valaki?

Probálta már valaki?

Figyelt kérdés
működött az innen rendelt danabol? [link]
2012. jan. 7. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem rendelnék internetről szteroidot
2012. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért?
2012. jan. 7. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mert ha "véletlen" nem működik, akkor jobb esetben csak kevesebb pénzed lesz, rosszabb esetben viszont megeszel valami sz.art aminek rosszabb hatása is lehet mint a danának.


1-et nem értek. a testépítés kinézetről szól. valahol egészségről is, de nem ez a lényeg.

de normális esetben az ember nem gyógyszerekkel segíti a fejlődését, hát ennyi erővel tehetnél be szilikon bicepszeket, az is gyors módszer és ugyan úgy jól néz ki..

mi ez a nagy modernség? gyógyszerekkel izmosodni, gyógyszerekkel fogyni, aztán csodálkozik mindenki hogy beteg, impotens, egyéb ok miatt nem lehet már gyereke..

basszus, ez már tényleg nevetséges.

2012. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Beszarok! Ilyen oldalt! xD

Csinálok én is párat, aztán árulom a pezcukrot meg az olajokat! :D

[link]

[link]

[link] ...:D

2012. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"személyre szabottan lehet meghatározni danabol kúra összetevőit, amihez nagy segítséget nyújtanak mások

tapasztalatai"


ez kurv.ajó! szegyjünk gyógyszereket mert a Pista azt mondta jó a dana-stana-propi kombó. kár hogy szegény fél éve nem tud edzeni, mert baj van a májával és a veséjével. na majd beszedjük az ő adagját is..

2012. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez is jó: "Danabol DS ... hatóanyag tartalmú testépítő szer." Ez nem testépítő szer, hanem GYÓGYSZER! Ami persze mellékhatásoktól sem mentes...
2012. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 the viper válasza:

én csak ki próbáltam elég hülye voltam meg is bántam mert szar cucc...!!! csak vizet-hoz ennyi az egész meg ez csak hormon semmi több...nem éri semmit!

minek szedni ilyen szarokat??? ott van a táplálék kiegészítők ink arra költsd a pénzed! meg táplálékozásra kell óda figyelni,és fonotsak ( glutamin,aminosavak,fehérje)

2012. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!