Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma kiütöttek verekedéskor. A...

Ma kiütöttek verekedéskor. A fejem egyre jobban fáj. Nem volt nagy ütés, de megpördülve összerogytam. 1 mp volt már tiszta is voltam. Mi játszódik le az agyban ilyenkor? Mi a veszélye? Mitől esünk össze?

Figyelt kérdés

2012. jan. 7. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, gondolom enyhe agyrázkódás.

Csak arra is kíváncsi lettem volna, mitől esik össze az ember?

Nem sport volt, családi veszekedés, verekedés.

2012. jan. 7. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

A sportolók azért nem esnek össze mert hozzá vannak szokva. Nálunk külön volt olyan hogy szoktatuk magunkat a fejrugásokhoz stb.

Gondolom akik nem csinálnak ilyen /'verekedős'/ sportokat nincs hozzá szokva és a töredéke is elég neki hogy össze essen.

Amikor összeesik az ember emiatt hajlamos pár percre kihagyni is az emlékezete így vigyázni kell vele.

És nem biztos hogy látszik az ha fejsérülésed van. Lehetnek másabb tüneteid is. De ha teljesen jól érzed magad közérzetileg is akkor semmi gond.

2012. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, csak az nap fájt a fejem, már semmi bajom, csak lelkileg.

Na de a bokszolókat is kiütik pedig hozzá vannak szokva nem?

2012. jan. 11. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!