Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Industrial Dance tanulása, de...

Nyteshade kérdése:

Industrial Dance tanulása, de hol és hogyan?

Figyelt kérdés

Tanulni szeretnék "Industrial Dance"-t de youtube-os tutorialoknál (már amennyi van) nem nagyon igazodom el.

Van-e valamilyen más lehetőségem?



2012. jan. 7. 20:23
 1/1 anonim válasza:

Én tök sötét voltam hozzá... És kb. fél éve kijelentettem magam előtt, hogy én a büdös életbe nem fogok tudni így táncolni. De mindennap néztem én is youtube-os videókat és láss csodát 1ik napról a másikra már tudtam :D

Pedig nem gyakoroltam egyáltalán közben - nem tudom lehet h ennyi idő alatt megragadtak a fejembe mozdulatok vagy fogalmam sincs...

De ha végképp nem megy, akkor azt tudom ajánlani, hogy esetleg menj ilyen szórakozóhelyre vagy ismerkedj össze egy olyan emberrel, aki szintén ezt a stílust képviseli vagy ezt a zenét szereti. Biztos lenne valaki, aki szívesen segítene neked :)

2012. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!