Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Peck deck gépen lehet jelentős...

Peck deck gépen lehet jelentős változást elérni?

Figyelt kérdés
Van itthon egy peck deck gépem hogy edzek vele milyen szériákat csináljak hogy legyen egy kis mellizmom??
2012. jan. 8. 14:05
 1/10 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő étrend minden kép kell

csak kimondottan peck deck a gép vagy van más funkciója is?

2012. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen eszközeid vannak még otthon. Ha tudnál még mellette fekvenyomni akár egykezes, akár kétkezes súllyal, akkor lenne tuti. Ha nincs más cuccod, akkor mehet előtte fekvőtámasz kb 4-szer maximum ismétléssel, majd a peck deck géppel 3-szor 8-10 ismétlés.
2012. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen csak a lehuzóka vagy nem tudom hogy hívják azt az nem jó mert az enyém ilyen pótgumis gép és oda nem tok tenni csak gumipókot az nem nem a legjobb de nyáron valószínű hogy át lesz alakítva súlyosra xD a lábgépnél meg azt a karon bicepszezni szoktam :)
2012. jan. 8. 14:20
 4/10 dirtboy ***** válasza:

ezen nyomást is végezhetsz.

kezdésnek pl.

fekvőzz

aztán végezz rajta nyomást pl.3-4 x 8-12ismétlés

tárogatás 3-4 x 8-10 ismétlés


de ne csak mellre edz,nem ártana hozzá egy fekpad,súlyzókkal és akkor már egész jó lenne

2012. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja hát igen nyomást sajna nem tudom csinálni mert az nincs rajta csak valami hasonlót akartam gyorsan belinkelni és ezt találtam :S
2012. jan. 8. 14:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Na meg még le lehet fektetni és ha leveszem róla a két kart akkor olyan mint egy fekpad csak nincs hozzá rúd meg súlyok na meg pénz se nagyon van :DD úgy gondoltam hogy veszek a tescoba 15 kg egykezeseket ha lesz rá keret:)
2012. jan. 8. 14:31
 7/10 dirtboy ***** válasza:

pedig minden ehhez hasonló kábeles multifunkciós gépen lehet nyomást végezni csak egy kis biz baszt kell kihúzni és akkor már előre nyomható.

na mindegy ha nem hát nem.

akkor marad a fekvő,tárogatás a gépen,meg tolóckodás

/ja ezt lehet hogy nem is írtam fent/

2012. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy ez nem kábeles :D
2012. jan. 8. 14:39
 9/10 dirtboy ***** válasza:

ja akkor végül is totál mást linkeltél be mint amilyen a géped.

na mindegy végül is választ azt hiszem kaptál a kérdésedre így is.

2012. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát na ilyen pótgumis gépet sehol se találtam :S :D igen és köszi a válaszokat
2012. jan. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!