Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyors karkörzéssel (amit a...

Gyors karkörzéssel (amit a boxolók csinálnak) lehet fogyni valamennyit?

Figyelt kérdés

Azt olvastam az a lényeg hogy alacsony intenzitással kell futni és akkor kezdi el a szervezet lebontani a zsírt, mivel az lassú folyamat.

Ha csak a kezeimmel körzök gyorsan, akkor az fogyaszt (fél-1 óra időtartamokra gondolok kb. folyamatosan)? Mert végülis ha szúrnak az izmok sem ver olyan gyorsan a szívem, nem lihegek annyira csak alig, tehát sztem akk van ideje a szervezetnek a zsír lebontásából nyerni az energiát..


2012. jan. 8. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogok egy regényt írni, inkább olvass utána a dolgoknak, mert nagyon félre vagy tájékozódva. Amit a boxolók csinálnak bemelegítésnek hívják, ha ezt csinálnád 1 órán keresztül 1 hét alatt szétb4sznád a vállízületed. Amúgy röviden a zsír a nap 24 órájában ég, diéta és normális mozgásforma kell.
2012. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért basznám szét a vállizületeket? :D

érdekes nem tom ezt mi alapján állítod..

2012. jan. 8. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Látom sikerült leszűrni a lényeget az első válaszoló hsz-éből...
2012. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom nincs jobb dolgod mint hogy belepofázz mindenbe.. szar neked. :)
2012. jan. 8. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj, te balf.sz!

Ha kicsit is értenél az alapszintű biológiához, és testkultúrához, akkor rájönnél, hogy mekkora ökörség a kérdésed. Ha ezek után valaki válaszol, akkor az szívességet tesz neked, és ezt meg kéne köszönni, nem pedig szánalmasan visszapofázni.

Tehát, íme a linkek, de k.rvára nem érdemled meg, ha még rákeresni is lusta vagy.

[link]


[link]

2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezeket mind tudom okoska és magam is megtaláltam képzeld el. :)
2012. jan. 8. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy hazudsz, vagy pedig szellemi fogyatékos vagy, és nem tudod értelmezni a linkben leírtakat. Fuss neki még egyszer, ha pedig még mindig nem világos, hogy miért ótvar nagy gyökérség a kérdésed, akkor hagyd a p.csába ezt a sportot, keress valami olyat, amihez nem baj, ha súlyosan visszamaradott vagy.
2012. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tényleg basz*i nem tudom miért baromság a kérdésem.. hogy VALAMENNYIT lehet-e tőle fogyni..

Ez kajak nem világos..

Világosíts fel akkor nagy okos ha ennyire vágod.

2012. jan. 9. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
OLVASD MÁR EL AZT A KIB*SZOTT LINKET!
2012. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!