Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sorrend a jobb?

Melyik sorrend a jobb?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy nyárra formába hozom magam (Jó külső és megfelelő fizikum) . Viszont nem tudom mi lenne a célszerűbb a jelenlegi ~ 10 kiló felesegemmel. Építsek most izmokat még télen, és nyárra pedig szálkásítsak. Vagy pedig kezdjem el leadni most ezt a súlyt, és ha azzal végeztem akkor kezdjek el izomtömeget növelni? Melyik az egyzerűbb?
2012. jan. 8. 16:41
 1/3 anonim válasza:
diéta+ rengeteg edzés minél hamarabb
2012. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

erről már szerintem lekéstél.

ahhoz van bőven időd hogy leadd de hogy megnöveld az izomtömeget nyárig és még le is agy egy 10est ahhoz már késő.

10kiló leadása 10hét,marad kevesebb.4hónapod hogy izmos legyél.

2012. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem előbb szálkásíts, 3-4 hónap alatt úgysem tudnál túl sok izmot felépíteni. igaz így nyáron is tömegelned kell majd, de hát ott van még a jövő nyár, már ha nem lesz világvége :D
2012. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!