Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 24 éves vagyok Budán tanulok....

24 éves vagyok Budán tanulok. Hol sportolhatnék valamit, ahol a versenyszellememet, küzdésvágyamat tudnám kamatoztatni? Esetleg valami jó oldal?

Figyelt kérdés
Sulimban annyi lehetőség van a sportra, mint a vakoknak darts klubra. Edzésszerűen nem, de hobbiszinten fociztam, úsztam, kosaraztam. Nem elfogultságból, de elég jó a kondim, 184 centi, 77 kilo, testzsír minimális) csak a szívemet, tüdőmet kellene fel pörgetni hogy bírjam az edzéseket. Vékony vagyok nem kokszos, robbanékony harci izmom van, ami persze emiatt el is fárad hamar. A nagy előnyök mögött ott a hátrány, hogy amatőr lehetek még csak, mert nincs rutinom a mozgásban. Bármilyen javaslatot elfogadok!

2012. jan. 8. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress a 8 kerben egy box termet.Ott a küzdésvágyadat biztosan kamatoztathatod..;)
2012. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!