Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha nincs...

Mit tegyek, hogyha nincs kedvem iskolába járni?

Figyelt kérdés
Már hetek ota nem mentem iskolába és nem is áll szándékomban, egyszerűen nem tudja megérteni senki hogy miért, kb má a fél oosztályom térden állva könyög, mint a pisisek hát mitképzelnek?!
2012. jan. 9. 19:12
1 2
 11/17 oyeacch ***** válasza:
Ja, semmi...
2012. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
XDDDDD...menj el szemetet szedni, úgy sem lesz belőled más, csupán egy kukás:)
2012. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Majd vagy kirúgnak, megvonják a családit, és mehetsz guberálni, szerintem járjál iskolába, ez nem vicc!
2012. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dftgsgvghgev ***** válasza:

Hi. Nekem van több ismerősöm is, akik nem érettségiztek le, és felnőtt fejjel jöttek rá, hogy így nem fognak feljebb lépni a fizetési ranglétrán. Mondhatod, hogy akkor tanulsz szakmát. Az jól fizet, és ha jól dolgozol, mindig lesz melód. De azt is jól meg kell tanulni. És felnőttként dolgozni + tanulni kutya drága, kutya fárasztó, és olyan dolgoktól veszi el az időd, mint a csajok/pasik, család, szórakozás. Most ingyen tanulhatsz (szülők fizetik, nem te), annyi időd van, mint a fene, és nem kell beledöglened.


Bajod van a felnőttekkel vagy az iskolával? Hívd fel ezt a vonalat, és mondd el nekik: 116-111. Ingyenes. Jól végzik a dolgukat. És nem te leszel az első náluk, akinek baja van a sulival.


Üdv.

2012. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a felvilágositást, most megértetted velem, megyek is és elkérem a lemaradásom:)
2012. jan. 10. 13:32
 16/17 dftgsgvghgev ***** válasza:
Valahogy kétlem, hogy ilyen gyorsan beadnád a derekad >_> De hát írásban nehéz kivenni a szarkazmust, nem igaz? xD
2012. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De még mennyire:) De poénos ez a honlap itt olyan lehetek ami valójában nem vagyok:D fasza
2012. jan. 11. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!